dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Exclamation Pytanie o wiarygodność wykonawcy

    Czołem,

    polecony został mi następujący wykonawca Firma Usługowo - Handlowa Paweł Trzciński ( https://aplikacja.ceidg.gov.pl/ceidg...d-dadb8e9fdde4 )
    Jak wynika z powyższego linka działalność założył 16.09.2021, czyli całkiem niedawno. Ponadto w necie znalazłem tylko jedną opinię na jego temat i w dodatku negatywną: https://aleo.com/pl/firma/firma-uslu...cinski-gniezno. Inne oferty, jakie otrzymałem są dużo droższe. Ponadto poleciła mi go firma jako swojego autoryzowanego wykonawcę, dlatego prosiłbym o podzielenie się opinią na ten temat. Czy ktoś z tym człowiekiem współpracował i czy móglbv się podzielić swoim doświadczeniem związanym z tą współpracą?

    Pozdrawiam
    Maciej

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    Ostrzegam przed Trzcinskim i charemsa, to krętacze. charemsa proponuje Ci wykonawce i dostawce materiałów. Niby fajnie, ale:
    - trzcinski (pisze z małej litery, bo ten człowiek to jest zwykły oszust) robi wszystko niestarannie, przywozi inny styropian na budowe (ty dajesz 15 cm grafit a on go sobie weźmie i przywiezie swoj 12 biały)
    - trzcinski kompletnie zle zaciera tynk, są widoczne koty, puste miejsca bez kruszywa - jak chcesz zeby wygladalo jak w Czeczenii to bierz
    - trzcinski gdy przywożą towar to podpisuje, że przyjechało 50 worków kleju, a tak naprawdę przyjechało 40 i potem ciągle musisz domawiać
    - charemsa kłamie i oszukuje, zwodzi cie, a jak są jakieś problemy to umywa ręce
    - trzciński bierze zaliczki a potem robota nie jest zrobiona, kłamie i kradnie na każdym kroku

    U mnie sprawa trafiła do prokuratury i Sądu. Tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu, bo to zwykli oszuści.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony