dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w aranżacji salonu

    Szukam pomysłów na aranżację tego salonu.

    Jednym z pomysłów jest przesunięcie drzwi wejściowych do mniejszej sypialni, bliżej balkonu tak aby nie wychodzić wprost do aneksu.

    Deweloper jeszcze nie postawił w sumie ścian działowych więc biorę pod uwagę również jakieś modyfikacje lub przesunięcie ścian.


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przeniosłabym ciąg kuchenny i zlew podłączyła do odpływu prysznica.
    Oczywiście wówczas tylko płyta indukcyjna. I trzeba byłoby pociągnąć rurą wentylację (czerwona linia) jak najbliżej aneksu. Jak się da to można w suficie podwieszanym zamaskować i wyprowadzić nad samą płytę.
    Nieco powiększyłam sypialnię aby zmieściło się więcej szaf.
    W sypialni dziecka trzeba przenieść kaloryfer albo pod okno gdzie jest biurko albo na drugą stronę drzwi (między drzwiami a szafą). Albo zrobić ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu i olać kaloryfery, które bardzo przeszkadzają w aranżacji.

    Kanapa oddzielona częściowo od aneksu ażurowym regałem.
    Stół okrągły.

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05a51eb6f75d7f75.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	18,6 KB
ID:	463331  
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-01-2023 o 18:35

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przeniosłabym ciąg kuchenny i zlew podłączyła do odpływu prysznica.
    Oczywiście wówczas tylko płyta indukcyjna. I trzeba byłoby pociągnąć rurą wentylację (czerwona linia) jak najbliżej aneksu. Jak się da to można w suficie podwieszanym zamaskować i wyprowadzić nad samą płytę.
    Nieco powiększyłam sypialnię aby zmieściło się więcej szaf.
    W sypialni dziecka trzeba przenieść kaloryfer albo pod okno gdzie jest biurko albo na drugą stronę drzwi (między drzwiami a szafą). Albo zrobić ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu i olać kaloryfery, które bardzo przeszkadzają w aranżacji.

    Kanapa oddzielona częściowo od aneksu ażurowym regałem.
    Stół okrągły.

    O ciekawy pomysł - na to nie wpadliśmy w sumie. Podoba mi się opcja umiejscowienia kanapy i wykorzystania tej ściany pod TV.

    Jest tylko w tym całym koncepcie jeden problem - okno przy kuchni jest wysokie, aż do podłogi... generalnie wszystko jest na takim etapie, że ścianki działowe wogóle nie są postawione więc można by było pomyśleć o przearanżowaniu całego układu i wykorzystaniu np większej łazienki jako głównej.

    Tylko wtedy mam problem z podziałem sypialni.

    Może masz na to jakiś pomysł ?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie, kombinowałam nad innym układem sypialni ale nic sensownego nie wychodziło.
    okno do ziemi można zabudować:








  5. #5

    Domyślnie

    Warto skonsultować się z projektantem wnętrz, ja mogę polecić [spam]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-01-2023 o 13:56 Powód: reklama na forum jest płatna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony