dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Okna ALU - trudny wybór

    Witam,

    Chciałbym prosić o pomoc/wskazówki przy wyborze okien ALU. Wybór pomiędzy Aliplast Star a Aluprof MB86 SI.

    Teoretycznie współczynniki okien są takie same (do jednego miejsca po przecinku), ale może eksperci zwrócą uwagę na coś, czego ja nie potrafię dostrzec.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzior Zobacz post
    Witam,

    Chciałbym prosić o pomoc/wskazówki przy wyborze okien ALU. Wybór pomiędzy Aliplast Star a Aluprof MB86 SI.

    Teoretycznie współczynniki okien są takie same (do jednego miejsca po przecinku), ale może eksperci zwrócą uwagę na coś, czego ja nie potrafię dostrzec.
    To ja może zwrócę uwagę na to, że nie jest rozsądne wybieranie okien do domu na podstawie jednego współczynnika. Do porównania pozostaje 19 innych, w tym kilka naprawdę ważnych z punktu widzenia przyszłego użytkowania. Proszę obejrzeć!

    https://www.youtube.com/watch?v=C2A_7NW_OgU&t=1s

    https://www.youtube.com/watch?v=2HIWykWj5mo&t=248s
    PRO QUALITY

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzior Zobacz post
    Witam,

    Chciałbym prosić o pomoc/wskazówki przy wyborze okien ALU. Wybór pomiędzy Aliplast Star a Aluprof MB86 SI.

    Teoretycznie współczynniki okien są takie same (do jednego miejsca po przecinku), ale może eksperci zwrócą uwagę na coś, czego ja nie potrafię dostrzec.
    tak, że nazwa profili ma tylko mały wpływ na parametry całego okna. Liczy się jeszcze wykonanie przez danego producenta.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony