dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kostek080

    Zarejestrowany
    Jan 2023
    Skąd
    Łętowe
    Kod pocztowy
    34-733
    Posty
    1

    Domyślnie Rolety zewnętrzne podtynkowe - Co wybrać???

    Witam.
    Chciałem zapytać o opinie na temat niżej wymienionych konfiguracji i ktora opcja wedlug Was jest najrozsądniejsza.
    Zależy mi na sterowaniu roletami z pilota i ewentualnie żeby zestaw w przyszłości można było rozszerzyć o sterowanie telefonem ale to warunek niekonieczny.

    Rozważałem do tej pory tylko opcję z silnikami przeciążeniowymi ponieważ mam znajomych którzy tego nie mają i już po roku dwójka z nich ma do wymiany zerwane wieszaki.

    Portos z silnikiem radiowym ASA Marconi 17400zł
    Roletex z silnikiem radiowo - kablowym COA 18000zł
    Wiśniowski Protecta z silnikiem radiowo-kablowym Aluprof Dm35e i Dm45E. 18500zł
    Wiśniowski Protecta z silnikami Somfy oximo IO 22500zł

    Najkorzystniej finansowo wychodzą rolety Portos ale jest sporo opinii negatywnych o tych roletach.
    Jesli chodzi o Roletex, nie mogę znaleźć nic na temat ich silników a jeśli chodzi o Wiśniowskiego to już wgl ani jednej opinii w internecie.

    Różnice w cenach są na tyle niewielkie (za wyjątkiem opcji z silnikami somfy) że chcę po prostu najsolidniejszą opcje a jak wiadomo każdy sprzedawca chwali swoje.

    A być może ktoś mi podpowie jeszcze inną opcję.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ja osobiście mam same pozytywne doświadczenia z Portosem. Sporo tego już zamontowałem i uwielbiam silniki ASA za ich bezobslugowosc. Na pewno pancerze są bardziej delikatne jak choćby te od aluprof ale nie przekłada się to na jakieś problemy z tymi pancerzami.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    SUNSET ROLETY

    Zarejestrowany
    Feb 2023
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    2

    Domyślnie

    Asa ma dobre jakościowo silniki, chociaż pancerze Portosa są faktycznie od jakiegoś czasu nieco delikatniejsze, jednak montujemy głównie ich rolety i nie mamy większych problemów. Portos robi również rolety z silnikami Somfy. Nie wiem ile jest rolet i jakie rozmiary, więc ciężko mi oszacować jaki byłby to kosz. Mogę zaprosić na stronę /moderowano/
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 22-02-2023 o 16:27

  4. #4
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Jeśli jest Pan na etapie doboru produktów skutecznie chroniących pomieszczenia przed nagrzewaniem zachęcamy do zapoznania z produktami serii INNOVIEW firmy FAKRO. W naszej ofercie znajdzie Pan między innymi markizy do okien pionowych. Mają one wiele zalet, które w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania wewnątrz budynku podczas upalnych dni. Więcej informacji znajdzie Pan na stronie: https://www.fakro.pl/innoview/markiz...ien-pionowych/ Dodam tylko, że mamy w ofercie także markizy w wersji podtynkowej - jest to model VMU https://www.fakro.pl/innoview/markiz...pionowych/vmu/
    infolinia 18 444 0 400
    [email protected]

    Z poważaniem
    Ekspert FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony