dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.205

    Domyślnie

    Chyba, że ma "lewą" ropę od jakiegoś maszynisty z kolei.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał coachu13 Zobacz post
    Chyba, że ma "lewą" ropę od jakiegoś maszynisty z kolei.
    VAT wrócił do 23% więc opłacalność kradzieży spadła jesli chodzi o paliwo na firmę. Zresztą normalni ludzie nie bawią się w to od dawna.

  3. #43

    Domyślnie

    A w miejscu wcinki do rury miejskiej, tam gdzie się robi zasuwę główną duży na szerokość trzeba dół wykopać czy tyle co żeby się człowiek na chwile zmieścił? Metr na metr?

  4. #44

    Domyślnie

    Kolego operator ci doradzi, jak nie zaczął się bawić koparką w tym roku to już wykopał setki takich inwestycji.

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Zajęcie pasa drogowego czyli projekt oznakowania czyli opłata itd. Jak ktos ci wpadnie do wykopu w nocy, to bedziesz ugotowany na pół życia

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Zajęcie pasa drogowego czyli projekt oznakowania czyli opłata itd. Jak ktos ci wpadnie do wykopu w nocy, to bedziesz ugotowany na pół życia
    Mam na tyle dobrą sytuacje że nie muszę zajmować pasa. Rura biegnie 5 metrów wgłąb mojej działki więc całość w 100% na mojej działce i tylko i wyłącznie na mojej. Nawet zdziobełek ziemi nie spadnie na inna działke

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Czyli super! Czy w takim razie udzielałes służebności przesyłu dla magistrali wodociągowej, czy są "na twoim" bezumownie?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Czyli super! Czy w takim razie udzielałes służebności przesyłu dla magistrali wodociągowej, czy są "na twoim" bezumownie?
    Nic nie udzielałem. Mam działkę od roku i tak po prostu jest już ze 30 lat. W KW nie mam służebności, więc tak sobie po prostu kiedyś zrobili bez pytania

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Nowy właściciel rękoma mecenasa może zażądać uregulowania obecności obcej sieci, gdyż nabył nieruchomość z obcymi instalacjami. Dyskretnie i szybko zanim właściel sieci złoży wniosek o zasiedzenie Szczegóły wyjaśni mecenas, taki "nacisk" może się przydać przy inwestycji w przyłącze.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Nowy właściciel rękoma mecenasa może zażądać uregulowania obecności obcej sieci, gdyż nabył nieruchomość z obcymi instalacjami. Dyskretnie i szybko zanim właściel sieci złoży wniosek o zasiedzenie Szczegóły wyjaśni mecenas, taki "nacisk" może się przydać przy inwestycji w przyłącze.
    A co mi to w praktyce da? Poza wpisem do KW?

  11. #51

    Domyślnie

    Możesz żądać usunięcie nielegalnej instalacji lub sporo kasy za służebność dla niej. Ale wedlug mnie nie ma to większego sensu bo musisz się do nich podpiąć więc i tak bedą cie szantażować w drugą stronę.

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Dobrze negocjując może miec bonus np. w wykonawstwie przyłącza O żadnym ostrym, nerwowym rozwiązaniu nie pisałem. Negocjacjami osiagasz więcej niż mieczem.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony