dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Gładź gipsowa - problemy

    Zrobiłem ściany gk, łączenia uniflotem z flizelina. postanowiłem 2 razy przejechać to gotowa masa Megaron Super finish - w calosci. Płyty gk dość długo leżały w garażu i przed gładzią zagruntowalem je. 50 proc woda + 50 proc grunt. Po wyschnięciu są dziury-pekniecia.
    Czym to jest spowodowane? Zła masa, niepotrzebny podkład ?

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Przyczyny powstawania pęknięć mogą być różnorodne. Przydatne będą dodatkowe informacje/zamieszczenie zdjęć na forum, aby ocenić źródło problemu i zaproponować działania naprawcze. Czy płyty zostały zamontowane na konstrukcji, czy też przyklejone bezpośrednio do ścian? Czy dziury i pęknięcia pojawiają się wyłącznie na styku płyt?

  3. #3

    Domyślnie

    Wyrównuję niektóre obszary okna otynkowanego cementem tynkiem gipsowym, ale nie jest to schnięcie twarde jak skała, jak miało to miejsce w przeszłości. Położyłem około 2mm-3mm grubości. Wysycha, jest miękki i pudrowy i bardzo łatwo „wbić w niego paznokieć”. Suszy się około 15 godzin i zmienia kolor z beżowego na jasny kremowy 10.0.0.0.1 192.168.1.254 .

    Jedyne, co tym razem zrobiłem inaczej, to utrzymywałem mieszaninę przy życiu znacznie dłużej niż zwykle, stale dolewając więcej wody, gdy wysychała w pojemniku. Nie jestem pewien, czy miałoby to jakikolwiek wpływ na to, jak się leczy? A może po prostu muszę dać mu więcej czasu na utwardzenie, mimo że zmienia kolor? TIA.
    Ostatnio edytowane przez pikardenz ; 05-05-2023 o 17:03

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Cytat Napisał pikardenz Zobacz post
    .......Jedyne, co tym razem zrobiłem inaczej, to utrzymywałem mieszaninę przy życiu znacznie dłużej niż zwykle, stale dolewając więcej wody, gdy wysychała w pojemniku. Nie jestem pewien, czy miałoby to jakikolwiek wpływ na to, jak się leczy? A może po prostu muszę dać mu więcej czasu na utwardzenie, mimo że zmienia kolor? TIA.
    Zaprawa wiązała twardniejąc a Ty zamiast rozrabiać ją mniejszymi partiami tak abyś mógł ją zużyć to dolewałeś wody utrzymując ją niby w kondycji i jeszcze się dziwisz że nie jest twardy.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony