dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wylewka samopoziomująca czy tak powinna wygladac

    Hej!

    Trzy dni temu została wylana wylewka samopoziomująca (atlas sms 30) przez fachowców u mnie w mieszkaniu i mam wątpliwości czy to dobrze zostało wykonane.

    Sama powierzchnia aktualnie nie jest mokra w dotyku, po położeniu czegoś na wylewce zostaje wilgotna plama. Powierzchnia jest równa, ale martwią mnie te 'zacieki' i różne kolory. Czy możecie mi powiedzieć czy tak to powinno tak wyglądać po trzech dniach?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wylewka2.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	463525   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wylewka1.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	463526  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    A jest równa ? spójna, nie łuszczy się? czy tylko wygląd estetyczny czegoś co nigdy już nie zobaczysz Cię martwi?
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3

    Domyślnie

    Jest równa, nie widać żadnych pęknięć. Wiem ze nigdy jej nie zobaczę po położeniu podłóg jednak wygląda dla laika inaczej niz zdjecia wylewki które można znaleźć w internecie. Dodatkowo nadal po trzech dniach wylewka jest wilgotna, można juz po niej chodzic, ale po położeniu czegoś na wylewce zostaje wilgotna plama. Według karty technicznej wylewki po 4 dniach powinno sie dac kłaść podłogi a ja niepewnie czuje sie chodząc po niej

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Kolorystycznie może nie jest ok, ale przy samopoziomujących to się zdarza bo mają taki skład że powstają różne wzory szczególne ciemne smugi i przebarwienia poprzez zastosowanie nieprawidłowych proporcji wody i zaprawy suchej.. Natomiast zastanawiające jest to, że nadal jest mokra . Wszystko wyjaśni się gdy przyjdą robić dalej. Dodatkowo zbyt duża ilość wody powodowała by spękania i odspajanie się wylewki więc tutaj jeśli nie ma tego zjawiska - jest dobrze.
    To że zostaje ciemna plama po położeniu czegokolwiek to zjawisko normalne - ta zaprawa oparta jest na krzemionkach i drobnym piasku oraz mieszance cementu i innych "śmiesznych dodatków" ale w trzy dni powinna być już sucha, chyba, że coś jej nie pozwala wyschnąć?
    Fakt jest jeden fachowcy przed położeniem czegokolwiek powinni ją przeszlifować, wtedy okaże się jak jest spójna.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  5. #5

    Domyślnie

    Samopoziom powinien być po 4 godz zdatny do lekkiego ruchu pieszego - co do Atlasa to materiał porażka .Zdjęcia wyglądają na totalnie s........ną robotę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony