dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol Zobacz post
    Aby dokręcić śrubę mocującą miskę, musisz zdjąć deskę wc i wtedy w otwory mocujące włożyć klucz 6 kątny i dokręcić . Klucz powinien być w komplecie z miską wc.
    po zdjęciu deski, w otworach są gwinty tylko do mocowania deski

  2. #22

    Domyślnie

    Musisz je wyjąć. W otwór włożysz sześciokąt.

  3. #23

    Domyślnie

    Pewnie to głupie pytanie, ale jak je wyjąc ? Tka wyglada od spodu. Nie mam tez klucza od zestawu, będę musiał kupić kilka długich bo nie wiadomo jaki potrzeba Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6D8CFA16-CAD8-417B-A513-77DFAF0E1F6F.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	6,1 KB
ID:	463639

  4. #24

    Domyślnie

    Jak zdjąłeś deskę, to te gwinty są plastikowe ? Jeśli tak, to należy je podważyć i ciągnąć do góry.
    Ostatnio edytowane przez vadiol ; 07-02-2023 o 21:26

  5. #25

    Domyślnie

    A wystarczyło założyć "normalną" muszlę.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A wystarczyło założyć "normalną" muszlę.
    To nie moje mieszkanie, chcę pomóc po prostu Zgadzam się, że muszla średnia.. Słuchajcie, znalazłem jakimś cudem muszlę na YT, w 9 minucie widać tył i mocowanie, w 17:50 widać te gumowe wciski z gwintami.
    https://www.youtube.com/watch?v=HGUklQcJjfc
    Może to ułatwi znaleźć rozwiązanie. Te gwinty to siłą wyciągać szczypcami?

  7. #27

    Domyślnie

    Te gwinty to są kołki plastikowe .Po bokach mają skrzydełka. Wciska się je w otwór miski. Na dole kołka jest nakrętka fi 6. Jak wkręca się od góry śrubę , to nakrętka podnosi się i rozpiera kołek, unieruchamiając deskę. Podważ płaskim śrubokrętem kołnierz kołka i ciągnij. Jak uszkodzisz kołek, to dokupisz w LM.

  8. #28

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	74A46CB4-5422-475B-B492-47A3DB938FD5.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	6,7 KB
ID:	463664Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BD0B2FA2-8C58-4564-9866-1073A2AD3FED.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	5,2 KB
ID:	463665 od spodu chyba przeszkadza to co zaznaczyłem, niebjestem w stanie wyszarpać kolka ręka ani szczypcami

  9. #29

    Domyślnie

    Odpowiem sobie sam, może komuś się przyda - w tym modelu gumowe kołki trzeba wyciągnąć od spodu, do góry się nie da. Po wyjęciu faktycznie widać miejsce na klucz imbusowy 6 mm, ale nie daje rady przekręcić w żadną stronę

  10. #30

    Domyślnie

    Jedną ręką unieś miskę wc, a drugą próbuj przekręcić w prawą stronę. Zazwyczaj 1/8 obrotu wystarcza. Jak to nie pomoże, to oznacza, że regulacja się skończyła. Wówczas musisz zdjąć miskę aby dokręcić o 2 lub 3 obroty trzpienie na prętach wkręconych w stelaż wc. Następnie montujesz miskę .

  11. #31

    Domyślnie

    Ok, mam już odpowiedni klucz, podpowiedz proszę, czy mam kręcić na maksa zgodnie ze wskazówkami aż do oporu, czy tak nie wolno i powinienem tylko 1/8 obrotu ? Przekręciłem o tyle, trochę pomogło ale mogę kręcić dalej

  12. #32

    Domyślnie

    Oryginalny klucz ma ramię 8cm. Siła dokręcania to kilka Nm. Jak dasz radę dokręcić mocniej bez używania przedłużek do klucza, to kręć.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony