dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Vitodens 100-W B1HF-32

  1. #1

    Domyślnie Vitodens 100-W B1HF-32

    Witam.
    Posiadam od niedawna kocioł Vitodens 100-W B1HF-32. Z instrukcji wynika że można podłączyć do niego regulator OpenTherm. Stąd też moje pytania.
    1.Czy regulator musi być dedykowany przez producenta czy może być dowolny. Powiem że zależy mi na bezprzewodowym regulatorze opentherm ale ten który znalazłem nie wiem czy będzie współpracował (wymaga OT+ 4,0)
    2. Czy po podłączeniu regulatora opentherm, będę miał nadal możliwość zmiany parametrów (temperatura) przez aplikację ViCare, czy też będzie nie aktywana i pozostanie tylko regulator pokojowy?
    Ostatnio edytowane przez SQT ; 11-02-2023 o 19:24

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    1. nie, dodolny sterownik OpenTherm
    2. nie, sterownik OpenTherm przejmuje pełna kontrolę nad kotłem
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem żę w takim wypadku pozostaje zakup regulatora pokojowego, który pozwala na połączenie go do sieci.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    tak, albo sterownika Viessmann
    Ostatnio edytowane przez Konsultant Viessmann ; 15-02-2023 o 11:15
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony