dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Akustyczne mieszkanie co zrobić

    Witam co można zrobić gdy rano prawie codziennie budzi mnie sąsiadka z dziećmi. Nie musi się nawet drżeć żebym słyszał co mówi chociaż to też potrwfi robić plus łazić w szpilkach 10 min po panelach przed wyjściem po całym mieszkaniu!! Zatyczki były ok bo wtedy mnie nie budzili do czasu aż nie spowodowały u mnie zapaleń ucha i zawrotów głowy łącznie z chwilowa utrata równowagi. Musiałem z tego dziadostwa zrezygnować ale znów wrocił problem z codziennym budzeniem mnie przez sąsiadów. Żeby się wyspac potrzebuje 7-7 i pół godziny snu a nie mam zamiaru chodzić spac równo z sasiadami i wstawac o 6 rano skoro nie muszę. Jak to możliwe w ogóle że rano gdy ona coś gada jak wszytko dokładnie słyszę. To jest jakiś dramat. Są jakieś sposoby na wyciszenie odgłosów ludzi? Naprawdę już mam dość tego że we własnym mieszkaniu nie mogę się normalnie wyspać.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    No niestety takie są obecnie uroki mieszkań . Jedyny sposób na wyciszenie to jaki sufit podwieszany z wełną no ale to słaba opcja bo zabierze minimum z 10 cm z wysokości pomieszczenia a i efekt niekoniecznie będzie zadowalający.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    No niestety takie są obecnie uroki mieszkań . Jedyny sposób na wyciszenie to jaki sufit podwieszany z wełną no ale to słaba opcja bo zabierze minimum z 10 cm z wysokości pomieszczenia a i efekt niekoniecznie będzie zadowalający.
    Jakbym miał 260 cm sufit to pewnie bym to zrobił tak to nie ma opcji czyli zostaje sprzedać i pójść gdzie indziej lub szybciej zdecydować się na budowę ...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.847

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lebron87 Zobacz post
    Jakbym miał 260 cm sufit to pewnie bym to zrobił tak to nie ma opcji czyli zostaje sprzedać i pójść gdzie indziej lub szybciej zdecydować się na budowę ...
    Zainstaluj specjalną matę wygłuszającą grubości np. 50mm.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zainstaluj specjalną matę wygłuszającą grubości np. 50mm.
    na sufit ? Coś to da?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    No niestety takie są obecnie uroki mieszkań . Jedyny sposób na wyciszenie to jaki sufit podwieszany z wełną no ale to słaba opcja bo zabierze minimum z 10 cm z wysokości pomieszczenia a i efekt niekoniecznie będzie zadowalający.
    A czy to nie jest czasem ich wina że tak wzzytko słychać? Oni wyburzyli jeden pion z WC i przenieśli je do łazienki. Teraz kratka od wc jest otwarta w korytarzu. Czy to może mieć wpływ na to ze tak wszytko slychac?

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lebron87 Zobacz post
    A czy to nie jest czasem ich wina że tak wzzytko słychać? Oni wyburzyli jeden pion z WC i przenieśli je do łazienki. Teraz kratka od wc jest otwarta w korytarzu. Czy to może mieć wpływ na to ze tak wszytko slychac?
    Skąd mam wiedzieć? Podejdź do kratki i oceń czy słychać z niej czy tak bardziej przez sufit

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.847

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lebron87 Zobacz post
    na sufit ? Coś to da?
    Pomoże na dźwięki uderzeniowe i powietrzne od sąsiadów z góry.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony