dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Nowe mieszkanie i WC przeniesione do łazienki

    Witam . Mam taki problem. Kupiłem niedawno mieszkanie i wszytko byłoby ok gdyby nie hałas z góry. Dowiedziałem się że sasiad przeniósł WC do łazienki. Piony w mieszkaniu są dwa . Jeden w kuchni i WC które jest jakby przedłużeniem tej kuchni drugi łazienkowy kilka metrów dalej na innej ścianie. Problem polega na tym że strasznie fatalna jest akustyka i nie wiem czy nie spowodowała tego ich ingerencja w wyburzanie WC... Poza tym gdy spuszczają wodę to ciągle hałasuje jakby jakas pompa czy coś a teraz ich WC jest obok naszej sypialni Wiec ja wszytko słyszę jak mi ich gówna lecą gdy sobie leżę w łóżku plus ten hałas tej pompy chyba . Z resztą w salonie też słyszę. Już raz nas zalali i mówili że niby spłuczka się zacięła ale nie wiem może to wina ich ingerencji w piony. Czy mogli tak zrobić? I czy takie coś może wpłynąć na akustykę mieszkania?

  2. #2

    Domyślnie

    Poza tym słyszę jak sobie siedzę w salonie jak ścieki by leciały przez korytarz.nie wiem może sąsiad puścił sobie rurę w podłodze przez cały korytarz do pionu gdzie wcześniej było wc?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony