dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21
  1. #21

    Domyślnie

    Pompa chodzila kilka razy caly dzien i woda byla zimna po odkreceniu kranu przez jakies 30 sek tak jak bez cyrkulacji. Mam 2 odcinki 13m i jakos 12metrow do wylewek czyli mnozac x2 bo zasilanie i powrot to 26m i 24m. Niestety nie moge tego na 100% stwierdzic bo dom od dewelopera kupiony, projekt niby jest ale czy tak zrobili, to kto wie. Pompa chodzila na najwiekszym biegu caly czas. Dzis odkrecilem wszystkie krany z ciepla woda na maxa i wtedy powort zrobil sie bardzo szybko cieply. Cisnienie w instalacji bylo na poziomie 2.5 bara wtedy.

    Jeszcze dodam, ze mogę zamknac 1 obieg bo mam zawory przed pomoa i to nic nie zmienia.

    Kolejna obserwacja. Pompa wylaczona, zawory na powrotach otwarte i podczas brania dlugiego prysznica wszystkie pexy od zasilania i powortu byly cieple. Zawor zwrotny i korpus pompki rownie cieple

    Update.
    Byl hydraulik i podmienil pompe na ferro cp15-1.5 i wszystko zaczelo dzialac. Z tego co patrze to obie pompy sa dosc podobne jesli chodzi o charakterystyki, takze moze ta lfp jest uszkodzona i mizmo, ze lopatki sie kreca to nie zasysa wody. Poleci na gwarancje.
    Ostatnio edytowane przez volvo132 ; 03-03-2023 o 12:23

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony