dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Parkiet drewniany - problem z wyborem optymalnego, szybkiego rozwiązania

    Witam wszystkich ekspertów.

    Podczas remontu pojawił się u mnie pewien problem koncepcyjny. Otóż podczas wyboru podłogi zdecydowaliśmy się na parkiet mozaikowy(przemysłowy), jednakże okazuje się, że tzw. parkiet surowy należy odpowiednio przygotować - po położeniu podobno wycyklinować, zaszpachlować i następnie nałożyć warstwę ochronną (lakier czy inne pachnidła). Jest to zrozumiałe, skoro produkt jest surowy to należy go przygotować do użytkowania, jednakże uważam cały proces za zbyt czasochłonny, moja uwaga skupiła się więc na parkiecie już zalakierowanym.

    Pojawia się w związku z tym pytanie - czy taki "gotowy" parkiet mogę po prostu położyć i o nim "zapomnieć"? Czy muszę go cyklinować szpachlować czarować? Zależy mi na tym, żeby go po prostu położyć i mieć święty spokój.

    Alternatywnie, co szanowni państwo polecilibyście w kategorii podłóg na lata? Chodzi mi o rozwiązanie przede wszystkim rozsądne cenowo, lecz trwałe - paneliki podłogowe za 30pln/metr i inne tego typu rozwiązania wydają mi się nieporozumieniem, chyba że nie mam racji?

    Pozdrawiam gorąco.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Podłogi Poznań

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-462
    Posty
    21

    Domyślnie

    Możesz bardziej opisać "gotowy parkiet"? Chodzi Ci o produkt gotowy do położenia jak deska trójwarstwowa?
    Ostatnio edytowane przez Podłogi Poznań ; 05-06-2023 o 09:12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony