dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Drewniane schody, wykonanie z paneli. Pytanie

    Witam, posiadam dom w UK, mam drewniane schody na ktorych byla wykladzina dywanowa (jesli to tak sie nazywa), zerwałem ją właśnie i zostaly gołe schody drewnianie, chciałbym kupić panele i po prostu je na klej zamontować, pytanie moje jest takie, jak zrobić te panele i jednoczesnie polozyć miedzy podloze a panale zieloną gąbke którą właśnie pod panele się wkłada. Jakieś porady?
    Zielona gąbka o której mówie to
    https://www.diy.com/departments/dial...E&gclsrc=aw.ds

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Podłogi Poznań

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-462
    Posty
    21

    Domyślnie

    O Panie!?!

    To nie tak. To co masz w linku to płyta pilśniowa porowata. Produkuje to np Steico (polska produkcja koło Czarnkowa )
    To jest dobry podkład pod podłogi pływające ale gdy masz podłoże niestabilne a pod stropem jest zimno. Często stosujemy coś takiego jak klient ma mieszkanie w starej kamienicy na deskach które są z biegiem lat powyginane w każdą stronę. Ciepłe i przechwytuje obciążenie bodajże do 20t/m2.

    Jeżeli chcesz wykończyć schody panelami laminowanymi lub winylowymi to zainteresuj się systemem Unilina (czyli Pergo, Quick-Step lub Balterio)
    Wygląda to tak: Pergo schody

    PS. MAM NADZIEJE ŻE MODERACJA NIE BĘDZIE ZARAZ KRZYCZEĆ ŻE ŹLE ŻE WKLEJAM LINKI XD
    Ostatnio edytowane przez Podłogi Poznań ; 22-03-2023 o 17:07

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony