dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Martin386
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Ustroń
    Kod pocztowy
    43-450
    Posty
    7

    Domyślnie "Zimowanie instalacji wod-kan i elektrycznej

    Witajcie
    Niedawno dostalem warunki na gaz i podjalem decyzje o zmianie ogrzewania z pompy na gaz.
    Jednak w zwiazku z tym, jest ryzyko ze gazownia wykona przylacze dopiero zima (2023/2024).

    Czy jezeli bedzie poprowadzona instalacja elektryczna oraz wod-kan i zrobione wylewki i tynki - to czy ewentualne zimowanie moze miec jakis negatywny wplyw na jakis element (wod-kan, elektryka, tynki i wylewki...) ?

    Dziekuje za wszystkie opienie

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7636610

    Gaz to ślepa uliczka. Teraz zapłacisz pewnie krocie za przyłącze, a jak kocioł zacznie się poważnie sypać, że naprawić się nie da, to się okaże, że obowiązuje już zakaz sprzedaży kotłów gazowych.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 09-03-2023 o 10:05

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Martin386
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Ustroń
    Kod pocztowy
    43-450
    Posty
    7

    Domyślnie

    Nie takie krocie, bo rure mam zaraz za plotem wiec pociagne tylko 3 m od plotu do sciany
    Bardzije chodzi, ze gazownia nie chce zagwarantowac mi zrobienie przylacza dprzed zima wiec obawiam sie ze jesli zrobimy pelna instalacje to czy taka instalacja (oczywiscie ze spuszczona woda) bedzie mogla sobie przezimowac spokojnie czy bedzie trzeba dogrzewac dom jakos dom?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martin386 Zobacz post
    Nie takie krocie, bo rure mam zaraz za plotem wiec pociagne tylko 3 m od plotu do sciany
    Jakie masz wyceny na przyłącze i instalację?

    Cytat Napisał Martin386 Zobacz post
    Bardzije chodzi, ze gazownia nie chce zagwarantowac mi zrobienie przylacza dprzed zima wiec obawiam sie ze jesli zrobimy pelna instalacje to czy taka instalacja (oczywiscie ze spuszczona woda) bedzie mogla sobie przezimowac spokojnie czy bedzie trzeba dogrzewac dom jakos dom?
    Fotki nie dostarczyły odpowiedzi?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony