dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Budowa Lukarny Dachowej a przepisy

    Witam,

    Kupiłem dom z Dachem klasycznym dwuspadowym. Chciałbym dobudować po jednej lukarnie na każdej połaci dachu. Nie wiem jak wygląda to od kwestii Technicznej. Wiem tyle że będę potrzebował pozwolenia na budowę. Nigdzie nie znalazłem natomiast informacji czy cała procedura wygląda tak jak przy budowie całego budynku czy tylko Dachu? Czy będę potrzebował projektu na cały budynek czy tylko Dach? Czy muszę w tym przypadku składać kompletną dokumentację (przyłącza, wypisy itp.) jeśli to wszystko już jest? Proszę o wypowiedzi ludzi którzy przechodzili przez taki proces i mogą powiedzieć krok po kroku co jest do zrobienia.
    Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    W tej kwestii należy zasięgnąć opinii u architekta. On sprawdzi czy plan miejscowy pozwala na taką formę dachu. Potrzebny będzie projekt konstrukcyjny więźby i elewacje. Może się uda na zgłoszenie pod hasłem "remont dachu" lub "naprawa dachu". Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony