dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie okna Urzędowski drewno, drewno-alum czy Fakro Innoview

    Dzień dobry,
    Jestem w trakcie podejmowania decyzji o wymianie okien w domu jednorodzinnym i stoję przed ogromnym dylematem czy wybrać okna drewniane Urzędowski Galux 92, czy Urzędowski drewno-alum Galux alu 88, czy ktoś miał te okna i może podzielić się opinią?
    Dostałam również bardzo atrakcyjną wycenę na okna Innoview drewn alum z firmy Fakro soft 78, ale bardzo trudno znależć jakąkolwiek opinię o tych oknach
    Drewno to dąb
    Będę wdzięczna ze wszystkie opinie i porady

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Na mój rozum, jeśli okładzina alu, to dąb nie jest potrzebny ( i tak będą trwałe).
    Jeśli dobrze kojarzę, to Urzędowski ma wersję trzyszybową 68mm + alu, Powinno być równie atrakcyjnie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Mamy zamontowane okna drewniano-aluminiowe od Fakro Innoview. Wybralismy drewno sosnowe, a z zewnątrz aluminium w czarnym kolorze. Okna montowaliśmy w roku 2019, wyglądają super i działają bez zarzutu. Myślałem też o oknach drewnianych ale przekonała mnie dłuższa gwarancja - Fakro daje 10 lat na okna drewniano aluminiowe.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za wszystkie porady, raczej skłaniam się bardziej w stronę Urzędowskiego.... rozważam też drewno meranti aby ciut obnizyć cenę, sosna niestety mężowi się nie podoba

  5. #5
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Ostateczna decyzja dotycząca wyboru produktów należy zawsze do Klienta i szanujemy to. Chcielibyśmy jednak zachęcić Panią do rozmowy z naszym Doradcą Technicznym, który bardziej szczegółowo przybliży zalety okien Innoview. Jeśli wyrazi Pani taką wolę to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta – kontakt telefoniczny 18/ 444 0 400 lub mailowy [email protected] Zorganizujemy spotkanie z naszym Doradcą.
    infolinia 18 444 0 400
    [email protected]

    Z poważaniem
    Ekspert FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony