dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 136
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Nie chcesz czytać, to nie czytaj.
    Nie Ty mi będziesz pisał co mam czytać , ale nie życzę sobie w Twoich "inteligentnych" odpowiedziach moich cytatów. Jeśli nie masz co pisać to nie cytuj mądrzejszych od siebie tylko się nie wypowiadaj. Nie chcę aby Twoje odpowiedzi były kojarzone z moją osobą. Jeśli nadal tego nie rozumiesz to niestety nie jestem w stanie zniżyć się do Twojego poziomu by Ci to jaśniej wytłumaczyć.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Nie chcę aby Twoje odpowiedzi były kojarzone z moją osobą.
    Twoje życzenie nie jest dla mnie rozkazem. A sam cytując moje wpisy się kojarzysz.
    Takie jest odwieczne prawo grup dyskusyjnych i forów, że cytuje się fragment wypowiedzi ,do której się odnosi. I nie możesz zakazać nikomu polemiki ze swoim wpisem (chyba, że jesteś modem i zbanujesz).
    Nie potrafisz dyskutować merytorycznie - Twój problem. Może to problem wieku fizycznego?

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.447
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Panowie bez paniki......nim się wojna skończy za naszą wschodnią granicą, jeśli oczywiście nie rozleje się po Europie to kobiet na tamtych terenach będzie bardzo dużo( to jest bardzo przykre ale i prawdziwe). Każda wojna w znaczący sposób niwelowała te różnice- badania zapewne robione były przed wojną.
    Myślicie również, że do odbudowy np Ukrainy pojadą polskie kobiety? pojadą mężczyźni i spotkają na swojej drodze wiele bardzo pięknych i uczciwych kobiet.
    Więc wysokie mniemanie(w cytowanym artykule) o sobie tego "polskiego kwiatu" szybko zostanie zweryfikowane, a niestety zegar biologiczny "chodzi" dużo szybciej dla kobiet niż dla mężczyzn. Zobaczcie 5 lat dla kobiety to całkiem inne lata niż dla mężczyzny.
    Ciekawostka: po II wojnie światowej ilość kobiet była znacznie wyższa niż mężczyzn, ale kobiety zaczęły rodzić znacznie więcej chłopców niż dziewczynek. Skąd natura wiedziała, że należy rodzić chłopców?
    Ostatnio edytowane przez Ratpaw ; 13-03-2023 o 08:55
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Ciekawostka: po II wojnie światowej ilość kobiet była znacznie wyższa niż mężczyzn, ale kobiety zaczęły rodzić znacznie więcej chłopców niż dziewczynek. Skąd natura wiedziała, że należy rodzić chłopców?

    źródło

    Jak widać po wojnie nie ma znacznych różnic (ciekawostką jest rok 2010) - to w czasie wojny czy innego zagrożenia dziewczynek rodzi się więcej.
    Tu wyjaśnienie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Maskulinizacja.jpg
Wyświetleń:	285
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	464223  

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.447
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    JK-M jest russofilem...
    i nie jest odosobniony w swych sympatiach.
    Pamiętam, jak w 2015r widziałem na stronie CIA Korwina na liście agentów rosyjskich. Był tam też jeszcze Bosak, Braun, Winnicki i kilka innych nazwisk, których nie kojarzyłem. Część z nich była wymieniona jako agenci, część jako "pod wpływem Kremla", a część jako sympatycy. Zdumiewające, że cała Polska potrafiła mówić o sałatce posłanki Pawłowicz, ale pokazanie prostego raportu czy choćby linku do niego już nikogo nie interesuje.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Pamiętam, jak w 2015r widziałem na stronie CIA Korwina na liście agentów rosyjskich. Był tam też jeszcze Bosak, Braun, Winnicki i kilka innych nazwisk, których nie kojarzyłem. Część z nich była wymieniona jako agenci, część jako "pod wpływem Kremla", a część jako sympatycy. Zdumiewające, że cała Polska potrafiła mówić o sałatce posłanki Pawłowicz, ale pokazanie prostego raportu czy choćby linku do niego już nikogo nie interesuje.
    Może dlatego, że posłanka Pawłowicz i jej sałatka to jest w stylu "igrzyska dla ubogich" intelektualnie
    a
    jawni lub skryci agencji rosyjscy "to się w głowie nie mieści".?
    Zwłaszcza tacy arcypolacy.??
    Tych agentów pewnie jest więcej... niektórzy ich wymieniają... i nic się z tym nie dziej.

    Słyszałem ostatnio teorię, że Polską rządzą "służby specjalne" ale dla mojego bezpieczeństwa nie dopytywałem się które służby.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Cyrylicą: тише едешь дальше будешь.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Ale nikt meczetów synagog czy ośrodków dla emigrantów nie pali a ze pletą pryszczole w niecie o niczym nie świadczy
    Czyż właśnie od tego się nie zaczyna? Od lekceważenia pierwszych objawów? Po prostu nie chcesz widzieć.

    Kiedy ukraińska rodzina chciała otworzyć knajpę w Polsce, na google opinie pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii zanim w ogóle otwarli lokal.

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Czyż właśnie od tego się nie zaczyna? Od lekceważenia pierwszych objawów? Po prostu nie chcesz widzieć.

    Kiedy ukraińska rodzina chciała otworzyć knajpę w Polsce, na google opinie pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii zanim w ogóle otwarli lokal.
    Polecam odłożyć oglądanie TVN-u a będzie lżej , przecież to oni na siłę ze wszystkiego chcą zrobić raban , my nie musimy mieć kagańców prawnych a jest spokojnie a na zachodzi za byle słowo idziesz do pierdla a i tak palą synagogi czy kościoły itp .

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Polecam odłożyć oglądanie TVN-u a będzie lżej , przecież to oni na siłę ze wszystkiego chcą zrobić raban , my nie musimy mieć kagańców prawnych a jest spokojnie a na zachodzi za byle słowo idziesz do pierdla a i tak palą synagogi czy kościoły itp .
    Mogę napisać podobnie: Polecam przestać oglądać TVP to zaczniesz widzieć co się w Polsce dzieje.

    To tak samo głupia porada, jak twoja.
    Tym bardziej, że nie mam telewizora od 20 lat.
    Dorośnij i zacznij prowadzić dyskusje na poziomie wyższym niż Kowalski z Perejrą.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-03-2023 o 21:06

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Polecam odłożyć oglądanie TVN-u a będzie lżej , przecież to oni na siłę ze wszystkiego chcą zrobić raban , my nie musimy mieć kagańców prawnych a jest spokojnie a na zachodzi za byle słowo idziesz do pierdla a i tak palą synagogi czy kościoły itp .
    Która KONFEDERACJA ?

    "... na zachodzi za byle słowo idziesz do pierdzla ..."
    dobre !!
    Gdzie podaję takie informacje ??
    Sławomir Jerzy Mentzen ??
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 14-03-2023 o 21:07
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Która KONFEDERACJA ?

    "... na zachodzi za byle słowo idziesz do pierdzla ..."
    dobre !!
    Gdzie podaję takie informacje ??
    Sławomir Jerzy Mentzen ??
    Mądrala to powiedz na zachodzi coś co u nas uchodzi za w miarę umiarkowane jakiemuś muzułmanowi np w Szwecji i jestem ciekaw gdzie się znajdziesz .

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Mogę napisać podobnie: Polecam przestać oglądać TVP to zaczniesz widzieć co się w Polsce dzieje.

    To tak samo głupia porada, jak twoja.
    Tym bardziej, że nie mam telewizora od 20 lat.
    Dorośnij i zacznij prowadzić dyskusje na poziomie wyższym niż Kowalski z Perejrą.
    No widzisz ogląsz TVN oraz TVP i potem wszędzie widzisz jakieś spiski faszystów i inne bandziorstwa ja nie oglądam TV ale dużo podróżuję po PL i jakoś nie widzę tych wstrętnych antysemitów czy pogromców Żydów czy Ukraińców a jednostkowy przypadek przecież nie może rzutować na całe społeczeństwo , TV to szczujnia jaka by nie była .

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No widzisz ogląsz TVN oraz TVP
    Jak mogę oglądać nie mając telewizji w domu?
    Chyba masz problemy z logiką.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Mądrala to powiedz na zachodzi coś co u nas uchodzi za w miarę umiarkowane jakiemuś muzułmanowi np w Szwecji i jestem ciekaw gdzie się znajdziesz .
    A konkretnie co trzeba powiedzieć, żeby "gdzieś" się znaleźć ?
    Mam znajomą w Szwecji spróbuję zweryfikować

    Jeszcze raz ci napiszę, żę Twój wyidealizowany obraz otwartego, tolerancyjnego wobec imigrantów polskiego społeczeństwa bierze się stąd, że stanowią oni u nas niewielki procent mieszkańców.
    Ale już płatne trolle podjudzają puszczając teorie, jak do dobrze mają się u nas Ukraińcy, jakie tu mają przywileje i pieniądze.
    Wiesz z której formacji politycznej wychodzą takie przekazy, prawda ?

    Żydzi w Niemczech żyli od stuleci zgodnie z Niemcami aż do momentu, kiedy w Monachium powstała niszowa partyjka założona przez austriackiego malarza.
    I wmówiła Niemcom, że roznoszą choroby, psują geny, są odpowiedzialni za międzywojenny kryzys gospodarczy.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.447
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    O! Już zeszło na Żydów
    Zaraz ktoś zauważy, że przecież Żydzi byli wypędzani albo gromieni 76 razy i ze to nie przypadek. A Polki emigrowały na Zachód tak, jak Ukrainki jeszcze niedawno do Polski, zarabiając tak, jak wie każdy kierowca TIR-a.
    Jeszcze nie widziałem forum, na którym przynajmniej raz rok czy dwa nie pojawił się ten taki temat
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Zaczyna mi się to podobać
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Zaczyna mi się to podobać
    Mnie też, tylko jeszcze nie zdecydowalem czy ta napierniczanka czy to ze autor tematu ma problem z kobietami.
    Statystyki statystykami ale ja widzę w kolo tyle wolnych kobiet, tylko ze muszę patrzec kątem oka z przyczyn wiadomych.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    ...
    A Polki emigrowały na Zachód tak, jak Ukrainki jeszcze niedawno do Polski, zarabiając tak, jak wie każdy kierowca TIR-a.
    ...
    Poleciałeś po bandzie
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Mądrala to powiedz na zachodzi coś co u nas uchodzi za w miarę umiarkowane jakiemuś muzułmanowi np w Szwecji i jestem ciekaw gdzie się znajdziesz .
    Nie oglądasz TVPIS, nie oglądasz TVN ale oglądasz YT i to czuć.
    Masz wiedzę i poglądy ukształtowane przez YT.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony