dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Hemsworth

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    7

    Question Spodnie robocze

    Witam.
    Chce kupić spodnie robocze ale wybór jest tak duży,że nie wiem jakie wybrać. Do tej pory używałem leciwych już snickersów. Być może macie sprawdzony model i pomożecie doradzić. Na co dzień zajmuję się generalnymi remontami, układaniem parkietów. Sporo czasu spędzam na kolanach także muszą mieć wkładki na nakolanniki i być elastyczne.Pozdrawiam.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pdothash

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Pęgów
    Kod pocztowy
    55-120
    Posty
    291

    Domyślnie

    Ja kupiłem dawno temu spodnie robocze w Tesco, chyba firmy Site, ogólnie jestem zadowolony, natomiast te wkładki do ochrony kolan to nieporozumienie, po ich włożeniu mocno zmienia się "geometria" spodni, nogawki robią się obcisłe, zbyt krótkie i ogólnie niewygodne, nie jestem w stanie tego stosować i koniec końców używam zewnętrznych nakolanników. Warto sprawdzić przed zakupem czy nie ma tego problemu w danym modelu.
    Piętrowy z dachem dwuspadowym własnego projektu, garaż w bryle budynku. Ławy, EPS100 18cm. Ściany Silka 24cm, styro grafit 20cm. Strop nad poddaszem wełna 20cm, dach wełna 25cm.
    Parter 70m2 + garaż z kotłownią 40m. 10cm styro między garażem a mieszkaniem, na garażu dach płaski lany, styro 20cm. Poddasze użytkowe 70m2. Podłogówka wszędzie, rzadziej w garażu. PC DeDietrich Alezio V200 11kW. Reku Aeris Next 350. PV 4,55kWp na dachu, połać S.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony