dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zewnętrzny Zestaw Kolektor + zasobnik - co wybrać?

    Interesuje Mnie tego typu rozwiązanie:
    https://prnt.sc/uEuYjPUNzli4
    (Zdjęcie poglądowe, proszę nie sugerować się widocznym dostawcą/producentem).
    Potrzebuję wyłącznie źródła CWU dla 4 os rodziny również do zasilania pralki i zmywarki (zmywarka zasilana ciepłą wodą).
    Szukam zarówno sprzedawcy jak i montera.
    Wiem, że są zarówno zestawy ciśnieniowe i bezciśnieniowe, co lepsze?
    Jak duży zasobnik?
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    Oto, co planuję dla mojej chaty. Buduję prysznic na zewnątrz z prostym grzejnikiem słonecznym (torba wykonana z arkusza czarnego polietylenu na dole, przezroczysty arkusz na górze) uniesionym na kratce nad samym prysznicem. Bardzo tanie w budowie i można prawie wyłączyć grzejnik gazowy na lato, o ile nie przeszkadza ci branie prysznica późnym popołudniem/wieczorem. Praktyczny? Myślę, że tak, ale przyznaję, że nie zrobiłem matematyki. Jednak latem uwielbiam brać prysznic na zewnątrz omegle xender , więc i tak zbudowałbym prysznic na zewnątrz, a wykorzystanie słońca do podgrzania wody ma sens.
    Ostatnio edytowane przez bhireg0 ; 19-08-2023 o 22:11

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Senser Zobacz post
    Interesuje Mnie tego typu rozwiązanie:
    https://prnt.sc/uEuYjPUNzli4
    (Zdjęcie poglądowe, proszę nie sugerować się widocznym dostawcą/producentem).
    Potrzebuję wyłącznie źródła CWU dla 4 os rodziny również do zasilania pralki i zmywarki (zmywarka zasilana ciepłą wodą).
    Szukam zarówno sprzedawcy jak i montera.
    Wiem, że są zarówno zestawy ciśnieniowe i bezciśnieniowe, co lepsze?
    Jak duży zasobnik?
    Skontaktuj się z producentem tego czegoś ze zdjęcia. Z pewnością coś doradzi, wytłumaczy i na pewno odradzi jeśli będzie potrzeba. Przewiduję ...ostatnią opcję.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony