dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: vitotrol 300-e zawiesza się po uruchomieniu na identyfikacji hosta

  1. #1

    Domyślnie vitotrol 300-e zawiesza się po uruchomieniu na identyfikacji hosta

    Od paru lat używam vitotrol 300-e, który wczoraj przestał prawidłowo działać.
    Po wyłączeniu i ponownym włączeniu na ekranie widnieje komunikat 'Trwa nawiązywanie połączenia Identyfikacja hosta 2/3'
    i coś tam robi ale nie przechodzi dalej.

    Nie mogę wejść do menu i go zresetować. Pobiera prawidłowo adres z serwera DHCP i tyle...
    Próbowałem wł/wył piec, podłączać vitotrola przez USB i zmieniać miejsce na przy piecu ale to nic nie dało.

    Czy wiecie co z tym fantem zrobić? Czy jest jakaś magiczna kombinacja klawiszy do twardego resetu?

  2. #2

    Domyślnie

    To jest jakaś grubsza sprawa...

    Więcej osób jest dotkniętych tym problemem... szczegóły tutaj https://www.viessmann-community.com/...den/m-p/306360

    Poproszę konsultanta Viessmann o komentarz i poradę co z tym fantem robić?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vitotrol300.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	28,0 KB
ID:	464325  
    Ostatnio edytowane przez cisza1 ; 21-03-2023 o 03:32

  3. #3

    Domyślnie

    Skontaktowałem się z infolinią Viessmann, gdzie mi powiedziano że to jest znany im problem, powstały podczas ostatniego uaktualnienia oprogramowania.
    Poproszono mnie o podanie numerów fabrycznych kotła i kontrolera i dodano, że informatycy Viessmanna spróbują naprawić problem zdalnie.
    Jeżeli się to nie uda konieczna będzie aktualizacja oprogramowania na miejscu u mnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony