dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wyciszenie mieszkania - wypełnienie pustki nad sufitem podwieszonym

    Cześć. Jestem zmuszony wymyślić coś, co zniwelowałoby hałas od sąsiada z góry. W całym mieszkaniu mam zamontowane sufity podwieszane, pustka między sufitem podwieszonym, a stropem to około 7 cm. Niestety jestem już praktycznie na końcówce remontu, dlatego szukam pomysłu jak i czym wypełnić ta pustkę bez demontażu sufitu podwieszanego. Poniżej kilka moich pomysłów:
    1) wywiercenie otworów w suficie i wstrzyknięcie dwuskładnikowej pianki [reklama]
    2) wywiercenie otworów w suficie i wyliczenie cisnieniowo wełny celulozowe.
    3) wywiercenie otworów w suficie i wyliczenie cisnieniowo perlisty
    [reklama]

    Mieszkanie z wielkiej płyty w Krakowie. Zależy mi by uniknąć demontowania sufitu podwieszanego. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł/opinie to będę wdzieczny za informację.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-03-2023 o 13:10

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojteek88 Zobacz post
    Cześć. Jestem zmuszony wymyślić coś, co zniwelowałoby hałas od sąsiada z góry. W całym mieszkaniu mam zamontowane sufity podwieszane, pustka między sufitem podwieszonym, a stropem to około 7 cm. Niestety jestem już praktycznie na końcówce remontu, dlatego szukam pomysłu jak i czym wypełnić ta pustkę bez demontażu sufitu podwieszanego. Poniżej kilka moich pomysłów:
    1) wywiercenie otworów w suficie i wstrzyknięcie dwuskładnikowej pianki [reklama]
    2) wywiercenie otworów w suficie i wyliczenie cisnieniowo wełny celulozowe.
    3) wywiercenie otworów w suficie i wyliczenie cisnieniowo perlisty
    [reklama]

    Mieszkanie z wielkiej płyty w Krakowie. Zależy mi by uniknąć demontowania sufitu podwieszanego. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł/opinie to będę wdzieczny za informację.
    Udalo sie rozwiazac problem? Mam dokladnie taki sam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony