dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Co robić w wolnym czasie w pracy?

    Pracuje w sklepie i z racji specyfikacji czasem mam zawalony cały dzień, a czasem totalnie cały dzień siedzę sam i nie mam co robić. Problem w tym, że od lat już gram na laptopie, czytam książki czy flirtuje na aplikacjach mobilnych - ale ciągle mam wrażenie, że marnuje ten czas i mógłbym coś robić ciekawszego. Próbowałem nawet uczyć się programowania jak każdy ale to nie dla mnie chbya.
    Kilka dni temu znalazłem appke, która jest komunikatorem umożliwiajacym pobieranie pieniędzy za każdą napisana do mnie wiadomość. Brzmi to jak coś co mógłbym robić ale zupełnie nie mam pomysłu co mógłbym oferować, żeby ludzie do mnie pisali.

    Czy możecie mi pomóc z pomysłami?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przedstaw się jako bogaty i przystojny mafiozo to będą do ciebie pisywały fanki "365 dni"

  3. #3

    Domyślnie

    hahaha no tak musiałbym najpierw tą książkę przeczytać by mieć pojęcie co mam pisać nigdy nie byłem bogatym i przystojnym mafiozem - to w sumie smutne.

    Pytam jednak poważnie.

    Ma ktoś jakieś ciekawe pomysły? naprawdę zapraszam do dyskusji.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    największe gównoburze tworzą się po kontrowersyjnych treściach, wiec napisz, że kobiety nadają się tylko do gotowania, sprzątania i seksu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony