dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 145
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pytajnick Zobacz post
    Cóż...
    W Ksawerowie pod Łodzią ruszyła budowa pierwszej w Polsce fabryki Daikin. Japoński koncern w zakład produkujący pompy ciepła zainwestuje 300 mln euro i zatrudni docelowo 3000 osób.

    Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka...mpaign=firefox
    Pompy wyłącznie propanowe?
    No, bo... interes przy innych gazach im się rypnie!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Unia powinna dążyć do eliminacji rurek cieplnych. Przede wszystkim rur Perkinsa.
    Są napędzane czyśćiutką destylatką, a przecież para wodna to najgorszy z istniejących gazów cieplarnianych!!!
    Strach pomyśleć co by się stało, jakby taka rurka pękła...


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Obecna unia to totalne nieporozumienie.
    Węgiel można nie tylko spalać! A mamy go dużo...
    Aż dziwne, że nie wyciągamy z tego naprawdę dużej kasy.
    Tylko... jak się planuje los narodu tylko od wyborów do wyborów to inaczej być nie może.
    Nałatwieej wtedy zaplanować własny, co pokazało PO. PIS i PSL.
    Niech ci, którzy chcą dla mnie więcej swobód, mniejszych podatków i mniej państwa w państwie prywatnie lubią sobie co chcą.
    Niech nawet chodzą w muszce zamiast krawata!
    Cieszy mnie, że nie dopuszczają myśli o likwidacji pieniądza, stoją za większym dostępem do broni i używek, do tego, aby na swój dobrobyt ludzie ZARABIALI SAMI zamiast wisieć na socjalu ( Generowanym z naszych podatków).
    Mogą nawet być mało urodziwi.
    Mogą mieć ciągoty monarchistyczne lub inne oryginalne hobby.

    Tak. Konfederacja ma mój głos!
    I to pomimo faktu, że w wielu sprawach się z nimi nie zgadzam.
    Za to totalnie nie zgadzam się z wizją kreowaną dla mnie przez PIS, PO, PSL Lewicę.
    (W zasadzie ich wizje niewiele się różnią)

    Od momentu, gdy sondaże Konfederacji przekroczyły 10% zauważyłem bardzo gwałtowne ruchy pozostałych partii.
    Wyciągają im bez ładu i składu wszelkie możliwe wady i przywary, ale dyskusji merytorycznej nie podejmują.
    (no bo jak można z brzydkimi głupolami co myślą inaczej jak oni?)
    No i , fakt!
    Pamięć jest zawodna...
    Kto dziś pamięta pałowanie dziewczyn, ośmiarniczki, zegarki, obstawę zwykłego posła wyczyny antymidasa czy afery co i raz nowe?
    Tak pięknie brzmi - ileż to my od nich dostaniemy !!!
    Tylko nie ma - z czego na to wezmą...

    Adam M.
    Jesteś przedsiębiorczy to wyciągnij z tego węgla "dużą kasę".
    Konfederacja pewnie potrafi wyciągnąć dużą kasę nie tylko z tego węgla.

    Nie wdając się w politykę to było wiele ugrupowań które przed wyborami obiecywały to co ludzie chcieli usłyszeć a po wyborach okazało się że nic z tego nie zrealizują.
    Oczywiście ONI chcą tylko inni ONI IM nie pozwalają.
    Konfederacja ma 5 punktów które niektórzy ludzie "kupują" :
    1. pewna nacja
    2. homo...
    3. aborcja
    4. podatki
    5. zła unia
    można jeszcze dodać
    6. przeróbka węgla aby wyciągnąć sporo kasy
    Sławomir Mentzen chciałby być premierem czy zadowoli się stanowiskiem zwykłego ministra?

    "ośmiorniczki" i "zegarki" - serio uważasz że to był jakiś problem albo niezgodność z przepisami prawa lub nie etyczne postępowanie ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jesteś przedsiębiorczy to wyciągnij z tego węgla "dużą kasę".
    Konfederacja pewnie potrafi wyciągnąć dużą kasę nie tylko z tego węgla.

    Nie wdając się w politykę to było wiele ugrupowań które przed wyborami obiecywały to co ludzie chcieli usłyszeć a po wyborach okazało się że nic z tego nie zrealizują.
    Oczywiście ONI chcą tylko inni ONI IM nie pozwalają.
    Konfederacja ma 5 punktów które niektórzy ludzie "kupują" :
    1. pewna nacja
    2. homo...
    3. aborcja
    4. podatki
    5. zła unia
    można jeszcze dodać
    6. przeróbka węgla aby wyciągnąć sporo kasy
    Sławomir Mentzen chciałby być premierem czy zadowoli się stanowiskiem zwykłego ministra?

    "ośmiorniczki" i "zegarki" - serio uważasz że to był jakiś problem albo niezgodność z przepisami prawa lub nie etyczne postępowanie ??
    A tobie się obecna unia tak bardzo podoba ? nie masz obaw że zaprowadzą nas na manowce z tymi chorymi tak chorymi pomysłami , już sto razy wolę konfę z jasnym przekazem niż tych oklepanych nieudaczników rządzących nami po Janie Olszewskim .

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jesteś przedsiębiorczy to wyciągnij z tego węgla "dużą kasę".
    Konfederacja pewnie potrafi wyciągnąć dużą kasę nie tylko z tego węgla.

    Nie wdając się w politykę to było wiele ugrupowań które przed wyborami obiecywały to co ludzie chcieli usłyszeć a po wyborach okazało się że nic z tego nie zrealizują.
    Oczywiście ONI chcą tylko inni ONI IM nie pozwalają.
    Konfederacja ma 5 punktów które niektórzy ludzie "kupują" :
    1. pewna nacja
    2. homo...
    3. aborcja
    4. podatki
    5. zła unia
    można jeszcze dodać
    6. przeróbka węgla aby wyciągnąć sporo kasy
    Sławomir Mentzen chciałby być premierem czy zadowoli się stanowiskiem zwykłego ministra?

    "ośmiorniczki" i "zegarki" - serio uważasz że to był jakiś problem albo niezgodność z przepisami prawa lub nie etyczne postępowanie ??
    Napiszesz co TY uważasz czy jak zwykle tylko opiszesz co gadają O NICH?
    Bo na razie nie ma co poczytać jak co napiszesz..
    Nie masz WŁASNEGO zdania?
    Tylko CUDZE musisz tu eksponować?
    To se daruj.
    Gadzinówki robią to lepiej.

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 04-04-2023 o 22:10
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    A tobie się obecna unia tak bardzo podoba ? nie masz obaw że zaprowadzą nas na manowce z tymi chorymi tak chorymi pomysłami , już sto razy wolę konfę z jasnym przekazem niż tych oklepanych nieudaczników rządzących nami po Janie Olszewskim .
    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Napiszesz co TY uważasz czy jak zwykle tylko opiszesz co gadają O NICH?
    Bo na razie nie ma co poczytać jak co napiszesz..
    Nie masz WŁASNEGO zdania?
    Tylko CUDZE musisz tu eksponować?
    To se daruj.
    Gadzinówki robią to lepiej.

    Adam M.
    Wolę Unię niż RWPG z JKM z Konfy wpatrzonego w putina i w rossję.
    Konfa nie ma nic konkretnego do zaoferowania..
    Kolejna partyjka z pustymi sloganami które głupi kupują.
    Tacy, jak to powiadasz, "pożyteczni idioci" (podobno autorem tego powiedzenia jest Włodzimierz Lenin, właśc. Władimir Iljicz Uljanow).
    Przypadek ??
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 04-04-2023 o 22:24
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Podsyłam balsam na Twoje rany...
    Tylko NIE ZAPOMNIJ tym krytykantom przesłać tych 1,5% o które na wstępie proszą!!!
    https://krytykapolityczna.pl/gospoda...-konfederacji/
    Czytaj i chłoń całym sobą te treści, i absolutnie WYŁACZ myślenie, bo nie daj panie dojdziesz do wniosku, ze krzywdzenie ludzi bronią osobistą, którzy przyjdą do Twojego domu po Twoje dobra, zdrowie i może nawet życie - jest SŁUSZNE!

    Reszty tych bzdur nie skomentuję..
    Ale nie zabraniam Ci zagłosować na tych, którzy niedługo narzucą Ci nawet kolory majtek noszonych zależnie od dnia tygodnia.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Podsyłam balsam na Twoje rany...
    Tylko NIE ZAPOMNIJ tym krytykantom przesłać tych 1,5% o które na wstępie proszą!!!
    https://krytykapolityczna.pl/gospoda...-konfederacji/
    Czytaj i chłoń całym sobą te treści, i absolutnie WYŁACZ myślenie, bo nie daj panie dojdziesz do wniosku, ze krzywdzenie ludzi bronią osobistą, którzy przyjdą do Twojego domu po Twoje dobra, zdrowie i może nawet życie - jest SŁUSZNE!

    Reszty tych bzdur nie skomentuję..
    Ale nie zabraniam Ci zagłosować na tych, którzy niedługo narzucą Ci nawet kolory majtek noszonych zależnie od dnia tygodnia.

    Adam M.
    Napisz z którym z sześciu punktów "programu" (post #56) Konfy się zgadzasz lub nie zgadzasz.
    Zabraniać to sobie możesz własnemu JA.
    |Sprowadzanie poważnych spraw do wyboru koloru majtek to Twój poziom.
    Pokazuje jakie infantylne masz podejście.

    Rany to masz ale nie wiem gdzie. Zastosuj swój balsam na sobie.
    Może pomoże ale raczej nie.
    J. Zięba i jemu podobni produkują "skuteczne" balsamy.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 04-04-2023 o 22:32
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Napisz, proszę, gdzie w poglądach Konfederacji mieszczą się te:
    Bo może czegoś nie zauważyłem...
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Rada_W...y_Gospodarczej
    No, chyba, ze coś Ci się pomerdało i palnąłeś głupotę z rozpędu...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.200

    Domyślnie

    Daruję sobiie dalszą polemikę, bo pokonujesz mnie doświadczeniem, jak wchodzę na Twój poziom percepcji.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Daruję sobiie dalszą polemikę, bo pokonujesz mnie doświadczeniem, jak wchodzę na Twój poziom percepcji.

    Adam M.
    Powtarzasz się.
    Niestety na Twój poziom nie chcę schodzić.
    Nie pasjonują mnie przedszkolne dyskusje.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Podsyłam balsam na Twoje rany...
    Tylko NIE ZAPOMNIJ tym krytykantom przesłać tych 1,5% o które na wstępie proszą!!!
    https://krytykapolityczna.pl/gospoda...-konfederacji/
    Czytaj i chłoń całym sobą te treści, i absolutnie WYŁACZ myślenie, bo nie daj panie dojdziesz do wniosku, ze krzywdzenie ludzi bronią osobistą, którzy przyjdą do Twojego domu po Twoje dobra, zdrowie i może nawet życie - jest SŁUSZNE!

    Reszty tych bzdur nie skomentuję..
    Ale nie zabraniam Ci zagłosować na tych, którzy niedługo narzucą Ci nawet kolory majtek noszonych zależnie od dnia tygodnia.

    Adam M.
    cytat z myśli Mentzena i komentarz z linku który sam podałeś:

    „Samochody są znacznie niebezpieczniejsze od broni palnej. Jeżeli zgodziliśmy się na zabranie nam broni, to tym bardziej zgodzimy się na zabranie prawa do prowadzenia samochodu” – napisał Sławomir Mentzen w 2016 roku na Facebooku.

    Nigdy nie przypuszczałem, że będą musiał bronić samochodów przed skrajną prawicą. Skąd w ogóle Mentzen wpadł na tak idiotyczną teorię? Zapewne uzasadniałby ją tym, że w wypadkach drogowych ginie więcej osób niż w strzelaninach. Ten rzekomo doskonały ekonomista i właściciel kancelarii doradztwa podatkowego wykazał tutaj spore luki w wiedzy o statystyce.

    Ludzie w państwach rozwiniętych zdecydowanie rzadziej używają broni palnej niż samochodu. Użycie samochodu, w przeciwieństwie do użycia broni, w przytłaczającej większości przypadków jest niegroźne. Samochód jest stworzony do przemieszczania się, a broń palna do robienia innym krzywdy. Gdybyśmy zbadali procentowe ryzyko dla zdrowia i życia w przypadku użycia samochodu oraz broni palnej, to ten pierwszy okazałby się bez porównania bezpieczniejszy. To oczywiste dla ucznia liceum.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #53

    Domyślnie

    Fajnie wychodzi Ci kopiowanie tekstów.
    BYLE KASA była, pier***** że naprawi to bajka.
    Masz chłopie do drukarki która drukuje 500 zł.
    Ostatnio edytowane przez marcinbbb ; 04-04-2023 o 22:54
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Wolę Unię niż RWPG z JKM z Konfy wpatrzonego w putina i w rossję.
    Konfa nie ma nic konkretnego do zaoferowania..
    Kolejna partyjka z pustymi sloganami które głupi kupują.
    Tacy, jak to powiadasz, "pożyteczni idioci" (podobno autorem tego powiedzenia jest Włodzimierz Lenin, właśc. Władimir Iljicz Uljanow).
    Przypadek ??
    Czyli wolisz jak u Kima w KRLD po ciemnku w zimnym mieszkaniu bez auta głodnym ale w Uni bo ona w tym kierunku idzie ba przyspiesza , wiesz ja jednak wolę twardo stąpającą po ziemi konfederację .

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    cytat z myśli Mentzena i komentarz z linku który sam podałeś:

    „Samochody są znacznie niebezpieczniejsze od broni palnej. Jeżeli zgodziliśmy się na zabranie nam broni, to tym bardziej zgodzimy się na zabranie prawa do prowadzenia samochodu” – napisał Sławomir Mentzen w 2016 roku na Facebooku.

    Nigdy nie przypuszczałem, że będą musiał bronić samochodów przed skrajną prawicą. Skąd w ogóle Mentzen wpadł na tak idiotyczną teorię? Zapewne uzasadniałby ją tym, że w wypadkach drogowych ginie więcej osób niż w strzelaninach. Ten rzekomo doskonały ekonomista i właściciel kancelarii doradztwa podatkowego wykazał tutaj spore luki w wiedzy o statystyce.

    Ludzie w państwach rozwiniętych zdecydowanie rzadziej używają broni palnej niż samochodu. Użycie samochodu, w przeciwieństwie do użycia broni, w przytłaczającej większości przypadków jest niegroźne. Samochód jest stworzony do przemieszczania się, a broń palna do robienia innym krzywdy. Gdybyśmy zbadali procentowe ryzyko dla zdrowia i życia w przypadku użycia samochodu oraz broni palnej, to ten pierwszy okazałby się bez porównania bezpieczniejszy. To oczywiste dla ucznia liceum.
    Samochodów już bronić nie musisz twoja ulubiona(obecna) unia zrobi to za ciebie i ci je odbierze niedługo już , a czytać ze zrozumieniem ty też za bardzo nie potrafisz , o tej broni i autach przeczytaj najlepiej na głos z 10 razy może zajarzysz o co Menzenowi chodziło bo przekaz prosty ale chyba nie dla wszystkich .

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MiG25

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    2.000

    Domyślnie

    To też jest twoja Unia Europejska
    Której tak nienawidzisz.
    Przekaz prosty dla prostaków ,prostak nie widzi tego ,że będzie jeździł samochodem w innej technologii , nie widzi tego ,że pomp ciepła będą w innej technologii , natomiast widzi to ,że mu "zabraniają" , a on całe życie palił wunglem ( i przy okazji śmieciami ) .
    Mi nikt nie zabrania , co najwyżej zabrania głupkom żeby sobie i swoim dzieciom krzywdy nie zrobili.
    Panasonic Aquarea H T-Cap 12kW 3-faz

    GoHeishaMon - parametry i sterowanie Aquareą przez broker MQTT. Instalacja na module CZ-TAW1 przez pendrive , szybki powrót do orginału (SmartCloud)- Bez rozbierania ,bez lutowania.

    Menu z informacjami: https://forum.muratordom.pl/showthre...92#post7762492

  17. #57

    Domyślnie

    Hitler też na takich hasłach zdobywał elektorat. Niemcom zabraniają mieć armię , wyzyskują ich itp ,i wszyscy wokół , byli winni , tak twardo stąpał po ziemi
    No i zrobił tak ,że przed wojną Niemcom w ogóle się super żyło , tyle tylko ,że pieniądze się skończyły ,i trzeba było kogoś napaść....Taki to był łepski gość ze swoją nienawiścią do wszystkich
    Ach jaka ta Unia zła , odkryła ,że gazy fluorowane zatruwają środowisko i dobrze byłoby ograniczać ich użycie....
    Najlepiej byłoby , żeby Unia zabroniła używać tych gazów innym (Chińczykom , Stanom , ruskom ) a jak oni przestaną to dopiero wtedy przestała ich używać

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiG25 Zobacz post
    To też jest twoja Unia Europejska
    Której tak nienawidzisz.
    Przekaz prosty dla prostaków ,prostak nie widzi tego ,że będzie jeździł samochodem w innej technologii , nie widzi tego ,że pomp ciepła będą w innej technologii , natomiast widzi to ,że mu "zabraniają" , a on całe życie palił wunglem ( i przy okazji śmieciami ) .
    Mi nikt nie zabrania , co najwyżej zabrania głupkom żeby sobie i swoim dzieciom krzywdy nie zrobili.
    Jeśli to do mnie to ja uni nie nienawidzę ale nienawidzę obecne szefostwo tej uni , samochodem nie będziesz jeździł to ci gwarantuję chyba że pochodzisz od Kulczyków czy Onasisów to ok dla zwykłego zjadacza rowerek oczywiście zarejestrowany i z przeglądem technicznym bo może komuś krzywdę zrobić tak jak hulajnogi , pompy ciepła w innej tachnologi ? czytaj nie Chińskie tylko Europejskie czytaj dalej 5 razy droższe no bo to tamto . prąd z czego ? wiatraka ? zawsze ? pomyśl zanim zaślepi cię ta chora ideologia jakie szkody te pajace na nas wyrządzą i oni w bogactwie kiedyś odejdą ale my dekadami będziemy sie z tym mierzyć i tylko my za to zapłacimy nie ci bachraci ............. Kiedyś Moskwa dziś Bruksela, tak się Polskę sponiewiera

    po kiego uja oni aż tak nas nienawidzą ? co chcą osiągnąć ? pogrążą nas w ciemnogrodzie z tym fit for 55 staniemy się totalnie niekonkurencyjni a potem tylko bezrobocie upadki bankructwa ale Timmermansa i tym podobnych idiotologów już wtedy nie będzie .
    Ostatnio edytowane przez goguś ; 05-04-2023 o 09:29

  19. #59

    Domyślnie

    No piękinie, zupełnie jak to : Mazurek do Tuska: Dlaczego pan tak nienawidzi Polski?

    I ni gwarantuj mi , bo jesteś niewiarygodny. Unia cie nie nienawidzi , ubzdurałeś to sobie, tak jak dzieciak , któremu rodzic czegoś zabroni , pierwsza myśl rodzice go nienawidzą
    Ogarnij się i dorośnij.

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    No piękinie, zupełnie jak to : Mazurek do Tuska: Dlaczego pan tak nienawidzi Polski?

    I ni gwarantuj mi , bo jesteś niewiarygodny. Unia cie nie nienawidzi , ubzdurałeś to sobie, tak jak dzieciak , któremu rodzic czegoś zabroni , pierwsza myśl rodzice go nienawidzą
    Ogarnij się i dorośnij.
    Hehe, też tak mi się skojarzyło
    Ale od zwolenników konfy nie wymagaj aż tyle, oni ociekają demagogią bardziej niż PiSdzielcy...

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony