dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Luna1981

    Zarejestrowany
    Apr 2023
    Skąd
    Świebodzice
    Kod pocztowy
    58-160
    Posty
    1

    Domyślnie Problem z blatem z konglomeratu

    Hej hej
    Mam problem z blatem z konglomeratu. Zastanawiałam się nad granitem ale kamieniarz namówił mnie niestety na konglomerat. Montaż odbywał się w sztucznym świetle i nie do końca byłam świadoma jaki jest stan płyt. W świetle dziennym dało się od razu zauważyć mocne mazy i nierównomierny kolor. Pech chciał, że blaty są pod oknami i wszystko na nich widać. Kamieniarz przyjechał jeszcze raz, coś tam polerował i nałożył impregnat. Po kilku zwykłych czyszczeniach wyszły te same mazy, wygląda to na prawdę kiepsko. Do tego pojawiły się rysy, mimo że jeszcze tam nie mieszkam i nie użytkuję blatów na codzień. Kamieniarz twierdzi, że konglomerat to nigdy nie będzie "tafla szkła" i że przesadzam. Próbowałam sama użyć środka czyszczącego i impregnatu z profesjonalnego sklepu ale blat wygląda jeszcze gorzej. Mój kamieniarz umywa ręce, twierdzi że nic nie da się zrobić. Dzwoniłam już po różnych firmach ale nikt nie jest chętny do poprawiania roboty po innych. Czy macie jakieś pomysły? Powiem szczerze, że konglomerat był praktycznie w cenie granitu a płakać mi się chce jak na niego patrzę...
    Plamy i mazy są jakby tłuste pod warstwą impregnatu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20230309-WA0013.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	464784

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20230309-WA0014.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	464785

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20230309-WA0015.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	464786

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.298

    Domyślnie

    Chodzi Tobie o blat czy o ścianę, bo na niej to przecież zwykły kurz.
    Konglomerat czyli zmielony kamień i spoiwo z dodatkami nigdy nie będzie taki jak kamień.
    Jest trochę bardziej podatny na ostre metalowe narzędzia, ale smugi i inne to już kwestia kamieniarza i polerowania.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony