dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Cokół a sciany fundamentowe

    Witam, sciany fundamentowe mam ocieplone xps 10cm, wystaja 5 cm nad ziemie.
    Chce troche dokleic styroduru, a przy okazji odciac nim przyszly taras od budynku, problem w tym ze robiąc cokół bedzie on na wysokosci podlogi w domu.
    Czy moge zastosować grubszy xps niz na scianach fundamentowych zamiast 10 dac 15 cm?

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć. Nie mogę znaleźć żadnych wiarygodnych informacji na ten temat, być może nie znam odpowiednich słów w języku angielskim. Mam nadzieję, że cokół podłogowy to prawidłowe tłumaczenie. Otrzymuję wiele różnych sugestii w Tłumaczu Google.

    Tak czy inaczej, przymierzam się do zamontowania w mieszkaniu cokołu podłogowego o grubości 13 mm z 1958 roku.

    Ściana jest betonowa i w niektórych miejscach wyjątkowo nierówna. Różnica do około 5 mm.

    Używałem kołków i wkrętów, ale za cholerę nie mogę docisnąć cokołu do ściany do końca, a myślę, że nawet jeśli mi się to uda, to zaakcentuje nierówne ściany 10.0.0.0.1 192.168.1.254 .

    Mój plan to teraz użyć szlifierki taśmowej (szlifierki?) w najgorszych miejscach, żeby przynajmniej wyglądało to bardziej prosto i nie muszę jej tak bardzo zginać i zastosować białą lateksową uszczelkę (jeszcze raz nie jestem pewien tłumaczenia) na mniejsze pęknięcia.

    Czy to może zadziałać, czy będzie wyglądać dziwnie?

    Wszelkie porady byłyby bardzo mile widziane.
    Ostatnio edytowane przez southearn ; 25-08-2023 o 18:07

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony