dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maniek82r

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Kraków
    Posty
    197

    Domyślnie Drzwi i okno firmy Wiśniowski + automatyka

    Witam,

    Zamawiam brame garazowa Wisniowkiego i przymierzam sie takze do zamowienia okna i drzwi garazowych (z garazu na zewnatrz) tej firmy. Garaz nieogrzewany.

    Nie znam w ogole marki Wisniowski pod katem jakosci stolarki okiennej ani drzwiowej. Sklaniam sie ku takiemu zamowieniu z uwagi na jednolita kolorystyke (brama, drzwi, okno) oraz promocje - cashback 2000zl.

    Przesylam specyfikacje, czy mozecie cos powiedziec o tych produktach marki Wiśniowski? Jak z jakoacia i serwisem? Znow licze po cichu na profesjonalne podejscie do tematu Kolegi finlandia







    Przy okazji zapytam - czy jest sens zamawiac brame garazowa Wisniowskiego i brame przesuwna ogrodzeniowa z ich napędami, ktore oferuja? Czy to sa jakies markowe produkty pod marka wlasna Wisniowskiego? Czy to jakis badziew no-name? Cenowo wychodzi duzo korzystniej niz od firmy zewnetrznej od napędow.
    Lepiej zamowic jako bramy ręczne bez automatyki a domowic sobie cos z firmy zewnetrznej np Tousek/Nice/Came?

    Brame garażową planuje Wiśniowski UniTherm 300x200.



    Prosze o opinie, kazda rada jest dla mnie istotna, dziekuje
    Ostatnio edytowane przez Maniek82r ; 14-05-2023 o 06:38

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zdania nie zmieniłem i tak jak pisałem wcześniej:
    Wiśniowski zbudował sieć sprzedaży okien w oparciu o swoich dystrybutorów bram i nie zawsze się oni specjalizowali w oknach.
    Druga grupa sprzedawców to składy budowlane i firmy traktujace to jako tańsze okno w ofercie.

    W przypadku garażu jednak bym się tym nie martwił.

    Serwis? W oknach na fb niedawno była niezła relacja człowieka o nicku jak amerykański aktor ze skopaneo montażu ich czołowego odbiorcy z Nowego Sącza. Tam aż roiło się od błędów po poważne wady produkcyjne. I sprawa nie rozgrywała się przez serwis, a dział prawny..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maniek82r

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Kraków
    Posty
    197

    Domyślnie

    Czyli okna z wyceny sie nie bac a co powiesz o drzwiach Mb60 z wyceny?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie znam ich drzwi, ale raczej uwag nie mam. Specyfikacja wyglada nieźle. Tylko nie wiem czy jesteś świadomy, że rama aluminiowa jest malowana a panele w okleinie. Taka budowa.
    Automatyka - też nic złego nikt nie mówi. Konkurencja zawsze będzie na coś psioczyć. Teraz ciężko zgadnąć, co jest markowe, a co nie. Mój przedstawiciel bram innej marki twierdzi, że ich automatyka jest mniej chińska niż markowe
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maniek82r

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Kraków
    Posty
    197

    Domyślnie

    Jesli chodzi o drzwi, to te sa wycenione akurat w wariancie, ze rama tez jest w okleinie. Jesli rama w kolorze Ral to prawie 1000zl taniej wychodzilo.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam, Podepnę się pod ten temat, bo jestem na etapie poszukiwań dwóch drzwi technicznych do garażu i budynku gospodarczego w jednej bryle budynku. Chciałem to ujednolicić z bramą segmentową i wybór padł na drzwi robione z panela bramowego. Zaglądnąłem na stronę Wiśniewskiego i wg. ich wyceny drzwi DoorPro 45 w okleinie z zewnątrz, bez jakiś dodatków to ponad 3 tys. Kilku producentów z tego samego miasta wycenia takie drzwi na połowę tej sumy. Możecie powiedzieć, co takiego unikatowego jest w tych produktach Wiśniowskiego, że są one wycenione na poziomie dwukrotnie większym, oprócz znaczka firmowego oczywiście. Dziękuję za informację. Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0156.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	17,3 KB
ID:	466212   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0155.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	466213   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0154.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	5,3 KB
ID:	466214  
    Ostatnio edytowane przez izyrider66 ; 09-09-2023 o 13:58

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Drzwi alu za 3tys? Tanio.
    Być może tych kilku producentów za połowę ceny robi je z odpadów poprodukcyjnych (nie musi oznaczać uszkodzonych), ale lepiej to zweryfikować.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony