dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie Barenbrug Water Saver - doświadczenia / opinie

    Witam,

    3 maja wysłałem trawnik Barenbrug Water Saver. Oczywiści wszystko zgodnie ze sztuką: wysiane siewnikiem na krzyż, zagrabione zwałowane. Moja właśnie dwa tygodnie i trawa zaczyna rosnąć ale dość rzadko. Źdźbła mają 1-3 cm ale jakoś wydaje mi się rzadko. Siałem zgodnie z zaleceniami co do gęstości siewu a nawet trochę zagęściłem. Miałem 3 worki z "kranikiem" i jeden zamówiony przez internet w którym były zielone ziarna z jakąś powłoką. Pozostałe 3 worki w środku miały normalne nasiona. Trawa zraszana 3 x na dzień z automatycznego nawadniania.

    Jakie są wasze doświadczenia z tą mieszanką ? Czy to normalne że tak wolno wschodzi ? Jak było u was ?

    Kiedy mogę sypnąć pierwszą dawkę nawozu ? Mam już naszykowany YaraMila Complex. Może już mu podać jakąś pierwszą dawkę w mniejszej ilości żeby pobudzić wzrost?
    125 m2 ; 15cm styropian ; 25 cm wełna ; 60 m2 podłogówki ; Dach - Ruukki Classic

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    po 2 tygodniach wschodzi ci tylko życica. Reszta nasion będzie potrzebowała do 4 tygodni na kiełkowanie.
    Pierwsze nawożenie po pierwszym koszeniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony