dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kto podłącza kabel do skrzynki PGE

    Witam,

    Czy mój elektryk podłącza kabel normalnie do złącza w skrzynce PGE? Czy jedynie im wsuwa do skrzynki ten przewód, a dalej ja mam pisać wniosek i czekać znowu parenaście miesięcy jak na skrzynkę, aż mi łaskawie podłączą mój kabel do ich kabla i założą licznik?
    Czy może mój elektryk podpina się pod ich kavel i prąd mam od razu, a licznik tam sobie kiedyś założą?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.298

    Domyślnie

    Jak ma dostęp do skrzynki a złącze jest gotowe i ma lub jest rozbudowane o układ pomiarowy i zabezpieczenia to niech podłącza. Ty i tak musisz pisać do PGE że instalacja odbiorcy jest gotowa do podłączenia.
    Jeśli nie ma dostępu to podkopujesz się tak aby wsunąć kabel i powiadamiasz ZE o gotowości.
    Przyjadą, podłączą a następnie podpiszesz umowę i dopiero w umówionym terminie zainstalują licznik i zabezpieczenia a Ty sprawdzisz czy masz w domu energię.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Patologia z tymi molochami państwowymi. Czekam na przylacze od maja tamtego roku. 18 miesięcy termin podłączenia!!!! I się dziwią ze Polacy nie chcą się budować i robią ułatwienia w postaci zgłoszenia budowy a nie pozwolenia. A tu takie szwindle. Takie coś w gospodarce rynkowej i konkurencji to by było załatwione w miesiąc maks!!

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Czekasz na przyłącze ? czy masz już przyłącze i czekasz na podłączenie?
    Czy dali kiedyś jakie terminy?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5

    Domyślnie

    Na przylacze, po roku czasu jest w fazie projektowania! A gdzie jeszcze wykonanie choć tu pewnie będzie szybciej. Wg umowy mają czas do grudnia 2023 umowa podpisana w czerwcu 2022.

    Komedia.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Niestety projektowanie to czasami dłuuuugi proces.
    Niestety.
    Wykonanie będzie szybkie tylko musi wystartować.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Apacer
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Polkowice
    Kod pocztowy
    59-101
    Posty
    418

    Domyślnie

    Wykonanie może i szybkie po wygranym przetargu, ale jeszcze odbiory, więc średnio 2-3 miesiące po wykonaniu można się ubiegać o umowę na przyłączenie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony