dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Czarny zamiennik dla kratki wyciągowej Harmann MILA A+ / głośna wentylacja

    Witam wszystkich,

    odbrałem mieszkanie w bloku w którym jak rozumiem jest wentylacja mechaniczna. Wszędzie (prawie) zamontowane są kratki Harmann MILA A+ w kolorze białym. W łazience mam ciemną glazurę i chciałbym wymienić kratkę na ciemny kolor? Rozumiem że obecna kratka ma jakieś specjalne funkcje. Jakie są możliwe zamienniki ponieważ nie widzę wyżej wynienionej w innych kolorach?

    W mieszkaniu mam jeszcze jeden otwór wentylacyjny do okapu w kuchni który nie został wykorzystany (płyta indukcyjna z wyciągiem na wyspie). Co mogę, co powinienem z nim zrobić? Zasłonić? Zamontować kratkę (jaką)?

    I jeszcze jedno pytanie, wentylację wydaje się być dość głośna. MIeszkanie jest na ostatnich dwóch piętrach 3-pietrowego budynku. Na obu poziomach jest wyrażnie słyszalna. Brakujące kratki, sąsiedzi zakrywający / odkrywający kratki bo nadal wykańczają mieszkania, złe ustawienia wentylacji - czy to mogą być powody głośnej pracy?

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za parady.
    Ostatnio edytowane przez mac.mar ; 22-05-2023 o 11:04

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony