dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Docieplenie poddasza

    Witam,

    przymierzam się do docieplenia nieużytkowanego poddasza. Na początku sądziłem, że najprościej będzie po prostu ocieplić wełną przestrzenie pomiędzy legarami (mam tu jakieś 25 cm). Jednak pojawiły się pytania czy dawać paraizolacje? Jeśli dawać, to czy tylko pod wełnę? Jeśli dam folię pomiędzy legary, to czy same legary nie ucierpią z czasem itd. itp.

    Później doszedłem do wniosku, że może lepiej będzie zamiast ocieplać podłogę (podłoga ma już około 5cm wełny szklanej + wióry), może by ocieplić dach. Ale kolejne pytania - czy ma to sens? Jaka grubość wełny? Od strony dachu pewnie należy membranę dać itd. itp.

    Proszę o jakąś poradę co byłoby najlepsze w moim przypadku. Dołączam zdjęcia jak to u mnie wygląda.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za link

    Jeden problem rozwiązany. Teraz pytanie jak to dokładnie docieplić aby było dobrze. Z folią czy bez foli. Zakładam że pewnie znowu temat na forum był już poruszany, a ja nie potrafię znaleźć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony