dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jakim narzedziem przeciąć taką rure

    Witam,

    Jakim narzędziem mogę przeciąć tego typu rurę?
    https://softlot.ru/wp-content/upload...pichy8022b.jpg

    Najprościej szlifierką kątową to wiem, ale jest może jakieś ręczne narzędzie? Wiem będę się męczył pół godziny ale może czymś się da, jak tak to czym?
    W warunkach polowych potrzebuje bez prądu

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.244

    Domyślnie

    Jeśli dopuszczasz 30 minutową męczarnię a rura gruba to sam brzeszczot owiń szmatą lub sznurkiem w miejscu rączki i po nawierceniu kilku otworów akumulatorową wkrętarką w miejscu startu powinieneś sobie poradzić
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3

    Domyślnie

    W metal fabie od prawie 20 lat. Nie polecałbym używania ściernicy tnącej na szlifierce kątowej pod kątem blisko ziemi dla kogoś, kto brzmi, jakby nie miał doświadczenia omegle xender .

    Wystarczy mały poślizg, próbując utrzymać bliskość i kąt względem podłoża, aby ostrze zahaczyło i złamało się przy wysokich obrotach.

    A jeśli mamy być szczerzy, o ile nie masz nic przeciwko spieprzeniu jednorazowego ostrza, sawzall jest sposobem na zbliżenie się do ziemi. Możesz lekko wygiąć ostrze i nadal je ciąć, pozwalając ci podejść ładnie i blisko.
    Ostatnio edytowane przez jonita2 ; 06-06-2023 o 16:02

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Z firmy Draumet masz piłki do plastiku, moim zdaniem do cięcia takich rur idealne.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony