dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Próba szczelnosci kanalizacji

    Witam po wykonaniu kanalizacji podposadzkowej zalałem ją wodą (weszło około 200 litrow) żeby podczas zasypywania widzieć czy gdzieś przypadkiem nie uszkodziłem rury. Po zasypaniu po kilku dniach dolałem wody na max i zaznaczyłem poziom. Po około 24 godzinach poziom wody spadł o około 5mm czyli ubyło około 1 litr wody. Jakie są normy? Nie mam pomysłu jak zlokalizować ewentualny wyciek bo wychodzi z tego że ucieka tylko kieliszek na godzinę.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał arks20192 Zobacz post
    Witam po wykonaniu kanalizacji podposadzkowej zalałem ją wodą (weszło około 200 litrow) żeby podczas zasypywania widzieć czy gdzieś przypadkiem nie uszkodziłem rury. Po zasypaniu po kilku dniach dolałem wody na max i zaznaczyłem poziom. Po około 24 godzinach poziom wody spadł o około 5mm czyli ubyło około 1 litr wody. Jakie są normy? Nie mam pomysłu jak zlokalizować ewentualny wyciek bo wychodzi z tego że ucieka tylko kieliszek na godzinę.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8114396

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał arks20192 Zobacz post
    Po około 24 godzinach poziom wody spadł o około 5mm czyli ubyło około 1 litr wody.
    Jak w tym czasie zmieniła się temperatura wody?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony