dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Jednym słowem cenisz wyżej jakąś szuję szkalującą Polaków wyżej niż Brauna no gratuluję to potem mamy jak mamy.
    Zakładasz albo masz pewność, że Jan Grabowski kłamie i dlatego go nazywasz szują.
    Jeżeli mówi prawdę to też jest szują?

    Grzegorz Braun zachowuje się jak "nawiedzony".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zakładasz albo masz pewność, że Jan Grabowski kłamie i dlatego go nazywasz szują.
    Jeżeli mówi prawdę to też jest szują?

    Grzegorz Braun zachowuje się jak "nawiedzony".
    Na ciebie nie ma siły , ty w jakimś innym swiecie żyjesz ,nic nie wiem nic nie słyszałem ale pytam i dalej nie wiem.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Możesz odnieść się do tego co mówi Jan Grabowski czy tylko potrafisz powiedzieć "szuja co szkaluje ... " ??
    Facet ma rację albo nie ma racji ewentualnie częściowo ma rację.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Możesz odnieść się do tego co mówi Jan Grabowski czy tylko potrafisz powiedzieć "szuja co szkaluje ... " ??
    Facet ma rację albo nie ma racji ewentualnie częściowo ma rację.
    Jest szują, bo myśli inaczej, niż Bercik myśl .
    A ponieważ kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam, to można mu "obić gębę", jak pewnemu polskiemu profesorowi, który w tramwaju rozmawiał ze znajomym po niemiecku
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Jeżeli Bercik myśli a nie przyjmuje to co mu powiedzą lub co wysłucha na "wykładach" w YT.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Jest szują, bo myśli inaczej, niż Bercik myśl .
    A ponieważ kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam, to można mu "obić gębę", jak pewnemu polskiemu profesorowi, który w tramwaju rozmawiał ze znajomym po niemiecku
    Coś piszesz tylko nie wiesz co , masz pojęcia kto to ten Grabowski a jak nie to się ciutkę podciągnij i odezwij się to pogadamy.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Coś piszesz tylko nie wiesz co , masz pojęcia kto to ten Grabowski a jak nie to się ciutkę podciągnij i odezwij się to pogadamy.
    Doskonale wiem. I wiem też, że w demokracji obowiązuje wolność słowa.
    Można się spierać, ale nie rozwalając komuś mównicę.
    Można podać do sądu, jeśli ktoś głosi kłamstwo.

    Standardy konfy są jednak inne i mam nadzieję, że do wyborów Braun jeszcze nie raz wybierze się na taka "misję"
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.304
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    A co miał komuchom lewackim odpowiedzieć ?
    To, co uważa. Np. gdyby tak uważał to:
    https://www.youtube.com/shorts/ztf_Zi4fV1Y

    Dlaczego sądzisz, że skłamał?

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Doskonale wiem. I wiem też, że w demokracji obowiązuje wolność słowa.
    Można się spierać, ale nie rozwalając komuś mównicę.
    Można podać do sądu, jeśli ktoś głosi kłamstwo.

    Standardy konfy są jednak inne i mam nadzieję, że do wyborów Braun jeszcze nie raz wybierze się na taka "misję"
    Za to co ten Grabowski wygaduje o Polakach to każdy facet powinien dać mu w mordę a nie chować się za damską kiecką. tak jak Marciniak choć trochę go rozumię zrobił z siebie cipę ale obronił swoją pasję i pracę tylko czy musiało do tego dojść ? za dużo takich Grabowskich.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Za to co ten Grabowski wygaduje o Polakach to każdy facet powinien dać mu w mordę .
    Witamy w konfederacji
    Pisz więcej - na tum Forum jesteś jak Braun. jak wyskoczysz, to poparcie leci na łeb )
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    @goguś
    Wysłuchałem 8 minut tego wykładu Bosak & Mentzen odc. 18. "Donos na Marciniaka".
    Chłopcy albo są niedouczeni (w ich wieku to wstyd) albo specjalnie kłamią co nie przystoi politykowi który o innych mówi że są kłamcami.

    od 2:38
    1. lewacka organizacja "Nigdy więcej" doniosła do UEFY
    Organizacja "Nigdy Więcej" nie jest lewacka ani nie doniosła do UEFY
    Mentzen i Bosak i im podobni specjalnie używają argumentów typu "lewacka" i "doniosła" bo takie go...no łatwo się rzuca i dobrze przykleja..
    Trzeba rozumieć określenia których się używa.
    Donos charakteryzuje się m.in. tym że jest poufny lub tajny.

    2. "Nigdy Więcej" zwróciła się do Szymona Marciniaka a nie do UEFA
    3. Mentzen mówi o "Nigdy Więcej" - "lewacy kłamcy i oszuści który donieśli na polskiego sędziego i próbowali mu zaszkodzić"
    Same populistyczne kłamstwa.

    3. Sędzia Szymon Marciniak wydał oświadczenie
    2.06.2023
    „Będąc od wielu lat międzynarodowym sędzią piłkarskim, zawsze na pierwszym miejscu stawiam fair play oraz szacunek do drugiego człowieka i pragnę przekazywać te najwyższe wartości innym. Zawsze odcinam się od przejawów rasizmu i antysemityzmu i braku tolerancji, co pokazuję na meczach, na których sędziuję. Zawsze mówię stop nienawiści i będę propagować, że najważniejsze jest bycie dobrym człowiekiem”,
    Szymon Marciniak.
    https://www.nigdywiecej.org/komunika...a-nigdy-wiecej

    4. Krzysztof Bosak ma częściową rację w sprawie Simona Mola
    Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” przyznało mu tytuł „Antyfaszysta Roku 2003”, m.in. za współorganizowanie akcji „Wykopmy rasizm ze stadionów”, imprezy w ramach tygodnia akcji „Futbol przeciwko rasizmowi w Europie”
    Jednak to nie wina i nie zasługa "Nigdy Więcej" że Simon Mol zarażał "intencjonalnie dziewczyny które poleciały na antyfaszystę".
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol
    Uśmieszki Bosaka przy tym temacie są nie na miejscu.

    5. Sławomir Mentzen kłamie i zmyśla o serii wpadek "Nigdy Więcej"
    Organizacja "Nigdy Więcej" nie pojechała na Pomorze szukać jakiś symboli faszystowskich i nie namalowała symboli faszystowskich "po to by je później zamazać i pokazać".
    "W 2011 roku podczas imprezy "Polska jest dla wszystkich", organizowanej w ramach przygotowań do Euro 2012 a mającej na celu zwalczanie rasizmu, do absurdalnej sytuacji doszło w Gdańsku. Ponieważ w okolicach gdańskich stadionów nie znaleziono żadnych ksenofobicznych napisów, organizatorzy sami stworzyli transparent o treści "Nie jesteś Polakiem - wynocha!", by go następnie zamalować. Początkowo "Nigdy Więcej" było podawane przez media wśród organizatorów, jednakże stowarzyszenie sprostowało tę informację jako błędną[32]."
    Stow. Nigdy Więcej, 2011-10-30 22:21:09
    Sprostowanie! Stowarzyszenie \'NIGDY WIĘCEJ\' nie było współorganizatorem akcji przeprowadzonej na stadionie w Gdańsku w dniu 14.10.2011. O jej przebiegu dowiedzieliśmy się po fakcie z mediów. Nie dopuścilibyśmy do zaistnienia tak niefortunnej sytuacji jak ta, która miała miejsce na stadionie w Gdańsku. Z tych powodów, uprzejmie proszę o usunięcie nieprawdziwych treści przypisujących Stowarzyszeniu "NIGDY WIĘCEJ" imprezę, w której nie uczestniczyliśmy, nie planowaliśmy jej i nie organizowaliśmy. Rozpowszechnianie tej fałszywej informacji stanowi naruszenie dobrego imienia Stowarzyszenia \'NIGDY WIĘCEJ". Informacja ta była rozpowszechniona przez stronę kibice-razem.pl/content/view/135/26/, ale została z niej już usunięta.

    https://www.portalsamorzadowy.pl/pol...pis,23474.html

    6. "ludzie którzy donieśli na Wisłę Płock" za litery WP.
    Jeżeli UEFA ukarała Wisłę Płock to z pewnością nie za litery WP tyko za inne transparenty.
    Nie znalazłem takiej informacji o karze dla Wisły Płock za litery WP.
    Ale przekaz Mentzena jest znowu jednoznacznie tendencyjny.

    6. Również Mentzen kłamie w sprawie niby donosu do UEFA dotyczącego Śląska Wrocław i herbu miasta Brzeg (trzy kotwice).
    Nie było donosu (to przedstawiciel UEFA był na stadionie i napisał raport).
    Wtedy też wszyscy o tym pisali ale nikt nie sprawdził jak było naprawdę.
    Wszyscy sugerowali herb miasta Brzeg a może jednak chodziło o inny symbol??
    Na trybunach wisiał teki transparent
    https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1...i_eAAKhMAahMQE
    Krzyż celtycki to m.in. symbol White Pride
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzyż_...e,_2014-15.jpg

    7. Bosak żartuje sobie z nienawiści, jak ją rozpoznawać i jak z nią walczyć.
    Mówi o Nigdy Więcej ci "mitomani i konfabulanci".

    8. Na koniec S. Mentzen mówi:
    "organizacje takie jak FIFA i UEFA to jest również banda hipokrytów...
    skorumpowani ludzie o których widomo, że biorą łapówki...
    nie mają najmniejszego problemu żeby bratać się z satrapami czy tez zbrodniarzami..."

    i jednoczenie zaprasza sędziego UEFA i FIFA pana Szymona Marciniaka.

    Dziwne teraz Mentzen wyciąga wnioski ...
    Czego się nie robi pod publikę.
    Kłamie jak zawodowy polityk.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    goguś co o tym myślisz ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Mam to w nosie, ludzie i tak nie mają kręgosłupa męskiego same cioty to co ja mogę ? więcej kobitek nam trzeba one przynajmniej mają jaja .

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Mam to w nosie, ludzie i tak nie mają kręgosłupa męskiego same cioty to co ja mogę ? więcej kobitek nam trzeba one przynajmniej mają jaja .
    Masz w nosie, że S. Mentzen i K. Bosak kłamią (z jednym wyjątkiem dotyczącym Simona Mola) w żywe oczy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Masz w nosie, że S. Mentzen i K. Bosak kłamią (z jednym wyjątkiem dotyczącym Simona Mola) w żywe oczy.
    Oni nie kłamią tylko ty źle to interpretujesz , to są debeściaki im takie PO-PIS-y mogą co najwyżej buty polerować

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Przecież kłamali.
    Widziałem te zdjęcia niby z herbem miasta Brzeg. Nie o to chodziło.
    S. Mentzen i K. Boska albo są głupi bo bezmyślnie powielają nieprawdziwe informacje albo perfidnie kłamią.
    W sumie S. Mentzen już wszedł w ubiór polityka - ostro kłamie dla uzyskania poklasku.

    S. Mentzen nie ma zamiaru wypełniać swoich "haseł wyborczych". Chce uzyska głosy i dorwać się do jakieś władzy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Przecież kłamali.
    Widziałem te zdjęcia niby z herbem miasta Brzeg. Nie o to chodziło.
    S. Mentzen i K. Boska albo są głupi bo bezmyślnie powielają nieprawdziwe informacje albo perfidnie kłamią.
    W sumie S. Mentzen już wszedł w ubiór polityka - ostro kłamie dla uzyskania poklasku.

    S. Mentzen nie ma zamiaru wypełniać swoich "haseł wyborczych". Chce uzyska głosy i dorwać się do jakieś władzy.
    To walkowerem oddać Tuskowi czy Kaczyńskiemu ? a takiego wała obaj na śmietnik z ich partiami ,jeden ciągnie laskę Niemcom drugi Amerykanom tylko zapominając o nas ,wchodzą w jakieś szemrane układy z takimi dziwadłami jak Davos z Szwabem na czele czy grupą Bildenberga a mnie nie po drodze z takimi typami.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    To walkowerem oddać Tuskowi czy Kaczyńskiemu ? a takiego wała obaj na śmietnik z ich partiami ,jeden ciągnie laskę Niemcom drugi Amerykanom tylko zapominając o nas ,wchodzą w jakieś szemrane układy z takimi dziwadłami jak Davos z Szwabem na czele czy grupą Bildenberga a mnie nie po drodze z takimi typami.
    Czyli wyznajesz i twój GURU też wyznaje zasadę, że dla uzyskania władzy wszystkie chwyty są dozwolone.
    Można kłamać, łgać byle zyskać głosy.
    Typowy polityk który o innych politykach mówił że to kłamcy i złodzieje.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Czyli wyznajesz i twój GURU też wyznaje zasadę, że dla uzyskania władzy wszystkie chwyty są dozwolone.
    Można kłamać, łgać byle zyskać głosy.
    Typowy polityk który o innych politykach mówił że to kłamcy i złodzieje.
    Tusk całe swoje polityczne życie kłamie i żyje ba nawet chce wygrać man nadzieję że niedoczekanie. tak zdecydowanie trzeba odświeżyć scenę z tych okrągłostołowców.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Nie powołuj się na Tuska.
    "Tusk całe swoje polityczne życie kłamie" to Mentzen też może kłamać i chcieć wygrać.
    Masz rację, w oczach / umysłach wyznawców konfy, jest to całkiem logiczne
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony