dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Nie działa programator w pralce LG

    Hej, otóż mam pewien problem, który praktycznie uniemożliwia działanie pralki. Kiedy chcę włączyć pranie, wyświetlacz się świeci, ale kręcenie programatorem w żaden sposób nie zmienia programu prania. Jedynym ratunkiem jest aplikacja LG, dzięki której mogę wybrać program i tym samym włączyć pranie. Niestety pralka oczywiście jest już po 2 rocznej gwarancji. Problem zaczął się już pod koniec upływu tego czasu, ale wtedy, w trakcie rozmowy z infolinią pomogło odłączenie pralki na kilka minut od prądu. Teraz już nawet to ni działa, bo pralka w sumie cały czas jest odłączona od prądu. Moje pytanie czy w jakikolwiek sposób mogę sam naprawić ten problem? Czy lepiej zdać się na majstra? Ile taka naprawa mogłaby mnie szacunkowo kosztować? Nie wiem, jak sprawdzić jaki to model, ale bardzo podobna do LG F2WV3S7N6E. Z góry dzięki za jakiekolwiek porady.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Zgłoś pralkę do naprawy w serwisie AGD (niekoniecznie firmowym).
    Model powinien być na drzwiach do pralki lub w pobliżu.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Model pralki powinien być dostępny w aplikacji LG Smart ThinQ.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony