dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Potyczki w gminie Brwinów

    Czy ktos ma jakieś doświadczenia w bojach z urzędnikami
    brwinowskimi?
    Znalazłem działkę w okolicy. Ale wszyscy mieszkańcy i agencja
    z którą się kontaktowałem strasznie narzekają, że nic nie daje się
    załatwić. O wszystko trzeba toczyć boje.
    Podobno jest też dużo niejasnych spraw własnościowych do gruntów

  2. #2

    Domyślnie

    Myślałem że te czasy gmina brwinów już ma za sobą , ale widocznie jeszcze nie , moim zdaniem po prostu gmina brwinów nie lubi własnych mieszkańców , obecnych i tych przyszłych , poszukaj kawałek dalej tak żeby działka już była w gminie grodzisk , tam wszystko załatwia się szybko i sprawnie , a władza się nie zmieniła w ostatnich wyborach ( poparcie ponad 75% )
    Piotrek

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Zapraszam do Grodziska - gmina bardzo sprawna i przyjazna!
    Pojedź kawałek dalej kolejką - bardzo mi się podoba miejscowośc Brzózki na trasie do Grodziska. Piękne działki w zalesionej okolicy i tańsze niż w Owczarni! A poza tym masz tam kolejkę WKD.
    Pozdr,
    A.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za informację. Czy jest to tzw Milanówek Brzózki i czy można tam dojechać asfaltem?

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klimen

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    <div style="position:absolute;left:0;top:0">HACKED by :::KLIMEN & RADEON</div>

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klimen

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    font size = 200 type=arial color=red>HACKED by :::KLIMEN & RADEON :::

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: klimen dnia 2002-11-12 18:50 ]</font>

  7. #7

    Domyślnie

    On 2002-11-08 20:48, remx wrote:
    Czy ktos ma jakieś doświadczenia w bojach z urzędnikami
    brwinowskimi?
    Znalazłem działkę w okolicy - Owczarnia. Ale wszyscy mieszkańcy i agencja
    z którą się kontaktowałem strasznie narzekają, że nic nie daje się
    załatwić. O wszystko trzeba toczyć boje.
    Podobno jest też dużo niejasnych spraw własnościowych do gruntów

    W zasadzie nie jest tragicznie, tylko uwaga na archeologie!!!

  8. #8

    Domyślnie

    On 2002-11-12 10:58, Alicjanka wrote:
    Zapraszam do Grodziska - gmina bardzo sprawna i przyjazna!
    Pojedź kawałek dalej kolejką - bardzo mi się podoba miejscowośc Brzózki na trasie do Grodziska. Piękne działki w zalesionej okolicy i tańsze niż w Owczarni! A poza tym masz tam kolejkę WKD.
    Pozdr,
    A.
    Tez mielismy kupic dzialke w Brozkach, ale na szczescie zapytalismy kilku sasiadow - wszystkich zalewalo po kazdym porzadniejszym deszczu
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    On 2002-11-12 10:58, Alicjanka wrote:
    Zapraszam do Grodziska - gmina bardzo sprawna i przyjazna!
    Pojedź kawałek dalej kolejką - bardzo mi się podoba miejscowośc Brzózki na trasie do Grodziska. Piękne działki w zalesionej okolicy i tańsze niż w Owczarni! A poza tym masz tam kolejkę WKD.
    Pozdr,
    A.
    Tez mielismy kupic dzialke w Brozkach, ale na szczescie zapytalismy kilku sasiadow - wszystkich zalewalo po kazdym porzadniejszym deszczu
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie


    [/quote]
    W zasadzie nie jest tragicznie, tylko uwaga na archeologie!!!
    [/quote]

    Czy tam są jakieś stanowiska archeologiczne. Czy możesz podać w jakim rejonie i jak to można sprawdzić?

  11. #11

    Domyślnie

    Ja buduje sie w Owczarni i od razu powiem ze gmina Brwinow jak to zauwazyl ktos wczesniej nadal nie lubi swoich mieszkancow. Sprawy ciagna sie tygodniami a jak chcesz wczesniej cos zalatwic to niestety mile Panie wiada wzrokiem za reklamowkami z lapowka. Rozsadnym wyjsciem jest wziecie do wszystkich spraw papierowych jednego czlowieka z gminy ktory ma uklady i potrafi wszystko przepachac. Grodzisk jest 100x lepszy... ale kto wiedzial
    Pozdrawiam

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Nie wiedziałam, że Brzózki zalewa! Moje okolice (grodzisk Okrężna) też nie są suche - to chyba taka specyfika. Natomiast w Brzózkach jest ślicznie.

  13. #13

    Domyślnie

    Rozumiem, że te Brzózki są w gminie Grodzisk? Kto może mi powiedzieć, jak długo jedzie się stamtąd na Ursynów? Czy jest publiczna komunikacja? Jak najlepiej się tam rozeznać w działkach do sprzedania? Pozdrawiam
    Mordka

  14. #14

    Domyślnie

    Próbuję znaleźć te Brzózki na emapie, na której jest WSZYSTKO, nawet małe pipidówy, ale Brzózek brak. Może to dzielnica jakiegoś innego miasta lub osady? Czy ktoś może mi dokładnie opisać, gdzie ta miejscowość leży? jak się ma do Owczarni? Co prawda trochę mnie zniechęca ta informacja, że jest tam niebezpieczeństwo zalania, ale może nie w całych Brzózkach, co? Aha, i po ile tam jest ziemia i czy można znaleźć uzbrojone działki? Uff, dużo tego, ale proszę, napiszcie.
    Pozdrawiam
    Mordka

  15. #15

    Domyślnie

    Brzózki to chyba Milanówek Brzózki
    KolodziejskiM, powiedz czy tam jest bezpiecznie.
    A jak z cenami działek. Mnie udało się wytargować do ok 14$ w rozsądnym miejscu z mediami. Mam nadzieję że nie będzie tam jakiejś autostrady - to chyba na północ od Brwinowa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony