dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie Re: Jaką kupić taczkę ?

    Cytat Napisał Arsen
    Poradzcie, jaką kupić taczke do ogrodu. Z jednym kółkiem , czy dwoma, plastikowa, czy metalowa. Są też chyba taczki z miekkim kółkiem (dmuchanym?) lub twardym, a może mi się wydawało ???
    Będzie służyła do przewozenia ziemi, kory, kamyków do skalniaka, kostek granitowych na sciezki i.t.p. Jaka się sprawdziła u Was w ogrodzie ?
    Kup metalową, z blachy najlepiej dość grubej, z 1 kółkiem pneumatycznym. Jeśli masz przewozzić ziemię, kamienie, kostkę musi być solidna. Plastikowe nie do wszystkich prac będą się nadawać.
    Już mieszkam we własnym domu. Czego i Wam serdecznie życzę!

  2. #22

    Domyślnie

    testowałem różne i mam jedną odpowiedź - dwukołowa (nie gibie się i lepiej prowadzi), najlepiej budowlana, tylko stalowa (żaden plastik). Ja mam 100 litrową.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał seti
    testowałem różne i mam jedną odpowiedź - dwukołowa (nie gibie się i lepiej prowadzi), najlepiej budowlana, tylko stalowa (żaden plastik). Ja mam 100 litrową.
    A jak dwukołową jeżdzić po desce???

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Zalew83
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Skąd
    Sosnowiec, Poland, Poland
    Posty
    38

    Domyślnie

    A Ja po prostu polecam taką, mam prawie identyczną już od ponad 5 lat i woziłem nią wszystko, cegły, gruz, ziemia, itp.
    http://www.gaik.pl/0404.htm

  5. #25

    Domyślnie

    A jak dwukołową jeżdzić po desce???
    [/quote]

    kładzie się dwie deski

  6. #26

    Domyślnie

    nie polecam taczki z castoramy kupiłem taką miesiąc temu i już nadaje się do wyrzucenia, skrzywiły się widełki do mocowania koła
    w castoramie reklamacji nie uznali bo podobno byłą przeciązona pewnie więźbę na niej przewoziłem
    j23

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał bruner
    nie polecam taczki z castoramy
    Niestety muszę również zmienić zdanie co do taczek a la Castorama...

    W odstępie kilku dni strzeliły mi dętki w obu. Powód stał się oczywisty po zdjęciu opon - felgi od wewnątrz są niestarannie wykonane, wygląda na to, że podczas ich produkcji (zgrzewania połówek) odpryski ze spawów osiadają na feldze w postaci małych (wielkości łebka od szpilki) wypukłości, które skutecznie przecierają gumę dętki.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  8. #28

    Domyślnie

    Najlepsze są dmuchane zielone i koniecznie z blokadą przed "fachowcami
    "

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony