dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie

    Czy ktoś może mi doradzić w jaki sposób wykończyc boczne ściany lukarn dachowych? Przednie mam wymurowane z porothermu 44 a jak zrobić boczne? Chciałbym na zewnątrz pokryc je tym samym tynkiem kolorowym. Jakie powinny byc kolejno warstwy gdzie izolacja termiczna a gdzie p/wilgociowa deski czy jakaś płyta a może inne rozwiązania? Będe wdzięczny za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Przerabialiśmy to kilka (-naście) dni temu. Użyj "Szukaj"

    Pozdrowionka

  3. #3

    Domyślnie

    Za kadym razem kiedy wrzucę jakieś pytanie na liste przeszukuję archiwum Niestety tym razem nie znalazłem interesujących mnie porad. Być może złe hasło w wyszukiwarce będe wdzięczny jak ktoś mi powie jakie hasło wpisać

  4. #4

    Domyślnie

    Za kadym razem kiedy wrzucę jakieś pytanie na liste przeszukuję archiwum Niestety tym razem nie znalazłem interesujących mnie porad. Być może złe hasło w wyszukiwarce będe wdzięczny jak ktoś mi powie jakie hasło wpisać

  5. #5

    Domyślnie

    wątek nazywa się ocieplenie lukarny

  6. #6

    Domyślnie

    ann dzięki za podanie tematu nie mam tam coprawda wiele informacji ale mam juz jakiś zarys jak to zrobić. Choć byłbym wdzięczny jak by ktoś coś jeszcze podpowiedział? Może bigmario on ma zawsze ciekawe pomysły

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akrzysztof

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tez mam ten problem

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-08-15 16:55, ann wrote:
    wątek nazywa się ocieplenie lukarny

  9. #9

    Domyślnie

    U nas boki są z drewna (zwykłe dechy trochę zaimpregnowane), z zewnątrz styropian, siatka i tynk, a od wewnątrz membrana, wełna, folia i KG na stelażu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony