dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie

    Chce kupic brame garazowa. Rozwazam bramy trzech firm: Hormann, Wisniowski i Normstahl. Co byscie polecili lub odradzili?

  2. #2

    Domyślnie

    witam.
    buduje d12b muratora i kupiłem bramę garażową Hormanna.
    Brama jest duża ok 3,5 m szerokości, nieocieplana ale ma zasadniczy plus - kosztoawła 1400 pl.Jestem b. zadowolony czego i wszystkim życzę

  3. #3

    Domyślnie

    Ja również kupiłem Hormanna, długo wcześniej szukająć. Wiśniowski to dokładnie niemal to samo co Hormann (licencja i importowane elementy), ale z nieco innym prowadzeniem (wymagane wyższe nadproże). Nice nie miał wymaganych profili i kolorów, a normstall wychodził strasznie drogo.
    Na bramę i napęd dostałem 25% rabatu od cen oficjalnych.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MP27

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mam bramę Hormana i jestem zadawolony, chodzi lekko i nic nie skrzypi.
    Znajomy ma bramę z Łęgbuda czy Łęborka czy jakoś tam, nie pamiętam dokładnie, zapytałem ile lat ją ma a On stwierdził że kupił ją miesiąc temu .
    Chyba się obraził, ale faktycznie wyglądała fatalnie i było kupe rdzy na niej.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gamad

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    5

    Domyślnie

    Bramy WIŚNIOWSKI niczym nie ustępują konkurencji. Wykonane są bardzo solidnie, wszystkie elementy są ocynkowane i cena jest b.atrakcyjna. Polecam bramę garażową segmentową - naprawdę warto.
    jakie drewno na więzbe dachową?

  6. #6

    Domyślnie

    Mam bramę Hormana i jestem z niej BARDZO zadowolony.
    Gorąco polecam.

  7. #7

    Domyślnie

    U mnie w bloku jest garaż podziemy na około 80 samochodów. Brama jest otwierana na pilota i jest Hormanna. Jak na razie od paru lat nic się nie dzieje a z racji dużej ilości samochodów jest używanan średnio pewnie z 200 razy w dzień powszedni.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja kupiłem uchylną Normstahla. Żadnych wystających sprężyn, żadnych prowadnic pod sufitem. Niedawno była promocja - ocieplenia za 1 zł - skorzystałem i jestem bardzo zadowolony mimo, że trzeba było czekać prawie miesiąc.

  9. #9

    Domyślnie

    mozesz napisac kiedy byla ta promocja?

  10. #10

    Domyślnie

    mozesz napisac kiedy byla ta promocja?

  11. #11

    Domyślnie

    "Letnia Promocja" miała być do końca sierpnia, ale wygląda na to, że bramy schodzą jak ciepłe bułeczki, bo najpierw przedłużali do końca września (kumpel zamawiał), a teraz widzę, że można się "załapać" jeszcze w listopadzie .
    Więcej szczegółów na stronie:
    http://www.normstahl.com.pl/warunki_promocji.php


  12. #12

    Domyślnie

    wielkie dzieki za adres www !!!)
    3 dni temu dzwonil do mnie przedstawiciel informujac, ze zlecenie bede mial zrealizowane okolo 12 grudnia, ale powiedzial mi cene 1890 PLN za sztuke, tu masz Ci los, przeczytalem Twoj post i poinformowalem ich przed sekunda, zeby sobie po tej cenie bramy wsadzili ...... i co sie okazalo (???), ze oczywiscie zaplace cene promocyjna .... ech na kazdym kroku chca czleka oskubac .....
    jeszcze raz wielkie dzieki!!

  13. #13

    Domyślnie

    cd. brama garażowa
    Czy może ktoś jest użytkownikiem bramy garażowej firmy mirola z Orzesza?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony