dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1

    Domyślnie

    Czy praca może być również hobby? Hobby kojarzy mi się z czymś poza pracą.
    A jednak. Zawsze chciałam mieć własną agencję reklamową. Nie zrealizowałam marzeń ale wylądowałam blisko.
    Projektuję etykiety na różne wyroby oraz zajmuję się wszystkim co się kręci wokół automatycznej identyfikacji (kody kreskowe). Naprawdę odpoczywam w pracy i realizuję się w pracy.
    Czy tylko ja mam hopla na punkcie pracy?

  2. #2

    Domyślnie

    W zasadzie lubię swoją pracę, lecz hopla na jej punkcie nie mam.
    Wystarczy, że nasi ustawodawcy mają "bzika" na punkcie zmian,
    które to zmiany powodują, że więcej czasu muszę poświęcic pracy, niz bym sobie tego zyczyła.
    pozdrówki

  3. #3

    Domyślnie

    Administruje sieciami komputerowymi, myslalem o tym od szkoly podstawowej , tak wiec sprawdzilo sie ))

  4. #4

    Domyślnie

    Ja jestem dentystą ,moja żona też .Jest to zawód hobby pochłania cały dzień ,dużą część wieczorów a także soboty. Na nic innego nie ma czasu nawet na urlop człowiek nie może pójść ,nie mówiąc o dniach wolnych.Pozdrawiam serdecznie.
    1

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    No to już rozumiem

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    O, Matko, teraz już wiem skąd ten "miazgociąg"...
    ----------------------------------------------------------
    Niby w pracy robię to co lubię i umiem, ale niestety... męczę się tam. Dobijają mnie poranne pobudki - niestety, jestem nocnym markiem - i konieczność ośmiogodzinnej "odsiadki" w pracy, bez możliwości "padnięcia" sobie na pół godziny na łóżeczko, żeby odpocząć.
    Tymczasem 90% tego, co robię, mógłbym robić nie ruszając się z domu, przez sieć. W dodatku znacznie lepiej, bo przytomny i na lepszym sprzęcie..

  7. #7

    Domyślnie

    Opal a cóż tam było skomplikowanego do rozumienia pseudonim branżowy zdradzał wszystko.Nic nie miałem do ukrycia
    1

  8. #8

    Domyślnie

    hiba jednak jestem pracoholikiem .....

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    A ja lubię zapach świeżutkiego betonu. To lepsze niż świeżutkie bułeczki prosto z piekarni.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    W Stanach co niektorzy juz wachaja beton od spodu .

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    He he, a co poniektórzy wąchają palcami od nóg

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Ale afera ! Naliczyłem dotąd 4 osoby z Małopolski. To druzgocąca przewaga nad innymi częściami kraju. Co się dzieje ? Czy praco-hobby to domena Małopolan ?

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Uwaga andrzejp - dlaczego nie policzyłeś siebie? To już 5 osób.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Tak, praca to moje hobby umożliwiające uprawianie innego hobby takiego jak np. budowanie

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Dla mnie praca-jak sama nazwa wskazuje to praca a praca hobby być nie może .Owszem lubię rozwiazywać pewne niuanse prawne ale to w czasie pracy .Lubię również bezpośredni kontakt z ludźmi co praca mi równiez zapewnia ,ale hobby ? nie , mam wiele innych zainteresowań którym sie oddaję po pracy /czasami nawet w czasie pracy jak np. TO FORUM /

  16. #16

    Domyślnie

    On 2002-11-30 00:22, miazgociąg wrote:
    Ja jestem dentystą ...
    Że też mi nie przyszło do głowy żeby się nazywać Bicik albo Bajcik

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Becik - dobre!
    Ja tam lubie swoja pracę, ale zeby tak od razu ja nazywać hobby to raczej nie...
    Nie wiem tak do konca czy to dobrze by praca była hobby. A gdzie potem miejsce na hobyy? tylko praca i praca ...
    Pozdrowienia z gdańska.

  18. #18

    Domyślnie

    Popieram - słowa praca i hobby raczej się wykluczają. Chociażby dlatego, że pracujemy również z innych poza zainteresowaniem motywów. Ja akurat lubię swoją pracę, ale po pracy chętnie oddaje się zainteresowaniom (czyt. hobby)
    Ja natomiast pozdrawiam ze Szczecina

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja lubie prace...ale hobby to raczej nie

    Pozdrowka ze Szczecina

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Praca - hobby to fajne na początek.

    Przychodzi taki moment, że trzeba wybrać: hobby albo profesjonalizm. Róznica polega na tym, że hobbysta rozwija swoje zainteresowania bo go to bawi. Profesjonalista bo wie, że musi.

    Większość ciekawych zawodów wymaga wchłaniania wiedzy w takim tempie, że hobbysta bez samodyscypliny wymięka w połowie drogi.

    Ja kiedyś byłem hobbystą-pasjonatem. Teraz staram się być profesjonalistą. Ale coraz mniej w tym zapału, a coraz więcej dyscypliny
    Jasiu

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony