dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 21
Pokaż wyniki od 401 do 415 z 415
  1. #401

    Domyślnie

    jak pod zlewem? pokaż!

  2. #402

    Domyślnie

    Pod zlewem w szafce

  3. #403
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Chodzi mi o takie zwykłe coś (koszt 40zł):


  4. #404

    Domyślnie

    A no w zlewozmywaku, myślałam, że jakiś inny patent jeszcze. Ja nie wiem gdzie zrobić dozownik. Zlewozmywak nie ma miejsca na to raczej... (Teka CARA 45 B-TG)
    Może jakoś w blacie?

  5. #405

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Chodzi mi o takie zwykłe coś (koszt 40zł):

    fajny pomysł, u mnie odpada bo blat kamienny i zlew też taki, że nie da rady.... no i średnio mi pasuje, ale do nowoczesnych wnętrz super..
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  6. #406

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny fajne te dozowniki. Teraz mam z czego wybierać

  7. #407

    Domyślnie pomysł na wyciąganie blachy...

    jakiś czas temu (może dopiero, ale dla mnie to była nowość..) zauważyłam w sklepie taki szeroki pas uszyty z materiału takiego, jak na rękawice kuchenne i podkładki... na końcach były takie zakładki - kieszonki...
    nie miałam pomysłu do czego to może służyć, ale dowiedziałam się, że do wyciągania blachy z piekarnika.. w zakładki - kieszonki wkłada się ręce, a reszta materiału otacza koniec blachy.. skomplikowane to do wytłumaczenia, chociaż wygląda prosto... ostatecznie tego nie kupiłam... chciałam znaleźć chociaż zdjęcie na necie, ale nie widzę tego... ale może tego ktoś używa.. czy to jest praktyczne?
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  8. #408
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar olgusieniunieczka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1.960
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    A używacie może pojemnika/dozownika folii aluminiowej i strech? Widzialam coś takiego w ikei, można zamontować na drzwiczkach szafki. O ile problemu z oderwaniem równego kawałka alu nie mam, to strech mnie wkurza. Może ktoś ma/ używa.

  9. #409

    Domyślnie

    mi szkoda miejsca, wolę folię alu w szufladzie chować... ale pewnie Ci, którzy mają już teraz by nie mogli bez takich urządzeń.. zawsze tak jest, że sie szybko przyzwyczajamy do wygody...
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  10. #410

    Domyślnie

    Cytat Napisał olgusieniunieczka Zobacz post
    A używacie może pojemnika/dozownika folii aluminiowej i strech? Widzialam coś takiego w ikei, można zamontować na drzwiczkach szafki. O ile problemu z oderwaniem równego kawałka alu nie mam, to strech mnie wkurza. Może ktoś ma/ używa.
    Ja używałam ale to się zupełnie nie sprawdzało bo za każdym razem trzeba było ściągać ze ściany;/

    A używaliście forky??taki widelec grillowo-pieczeniowy ze śmiesznie wygiętą końcówką. Ma długą raczkę z kółeczkiem do podwieszeniem. Fajna sprawa.
    Chociaż powoli sie skałaniam ku listwie magnesowej do wieszania dużych sztućców kuchennych-np.noży czy właśnie tego typu widelców.

  11. #411
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar ltbspzoo
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Bardzo przydatne informacje. Dzięki wielkie za pomoc

  12. #412
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187
    Ostatnio edytowane przez Isabela ; 27-03-2015 o 22:01

  13. #413
    Banned
    wodanm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    32

    Domyślnie

    Ja jakiś czas temu zastanawiałem się nad kupieniem sobie kilku akcesoriów z silikonu. Czy Waszym zdaniem rzczywiście są takie przydatne czy jest to jednak przereklamowane ?

  14. #414
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar kamsomka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-086
    Posty
    6

    Domyślnie

    Widzaiłam, że w jysku mają spory wybór takich koszy. Ale nie wiem jak to wygląda cenowo, czy się opłaca kupic

  15. #415
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Szukam dla siebie porządnych noży kuchennych Jakie polecicie marki noży

    I czy wygodniejsze sa ceramiczne czy jednak stalowe?

Strona 21 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony