dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 21
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 415
  1. #1

    Domyślnie akcesoria do kuchni i gadżety kuchenne

    Może ktoś podpowie gdzie w Wa-wie kupić:
    - kosz na śmieci wolnostojący do szafki 60. W Ikei wybór znikomy, male rozmiary i jeden kolor (granat). Czytałam wątek o koszach na forum - lecz niewiele mi pomógł.
    - wkłady do szuflad na sztućce (widziałam tylko białe a wnętrze szafek mam w brązie),
    - kosz na bieliznę w rozsądnej cenie (do 180 zł)
    - odbojnik przeźroczysty na ścianę lub inny mało widoczny (ściany mam w beżu)
    - dywaniki podłogowe do łazienki (najlepiej w kolorze ciemnego brązu i szarości)
    Może ktoś zna jakieś sklepy, które mają większy wybór takich rzeczy?
    Monig
    monig

  2. #2

    Domyślnie Re: akcesoria kuchenne i inne

    Cytat Napisał monig
    Może ktoś podpowie gdzie w Wa-wie kupić:
    - kosz na śmieci wolnostojący do szafki 60. W Ikei wybór znikomy, male rozmiary i jeden kolor (granat). Czytałam wątek o koszach na forum - lecz niewiele mi pomógł.
    - odbojnik przeźroczysty na ścianę lub inny mało widoczny (ściany mam w beżu)
    Może ktoś zna jakieś sklepy, które mają większy wybór takich rzeczy?
    Monig
    Duzy wybór koszy i sortowników widziałem w TTW Opex przy Galerii Mokotów. Ale to nie tania sprawa
    Beżowe odbojniki o dwóch srednicach ( chyba 3 i 5 cm) w ksztalcie poduszeczki widziąłem w Casoramie. Przyklejane do sciany.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedź. Zobacze na domaniewskiej.
    Beżowy odbojnik widziałam - jeśli nic lepszego nie znajdę to będzie właśnie ten. Słyszałam jednak, że można kupić odbojnik przeźroczysty liczę że ktoś wie gdzie.
    Bardzo fajne kosze na bieliznę miało Bo concept - ale jak mnie poinformowano nie ma już ich w sprzedaży.
    monig

  4. #4

    Domyślnie

    Rzeczy typu wklady do szuflad, korytka, organizery itp. itd. - to raczej w firmach z akcesoriami meblowymi (sluze informacja, gdzie mozna takie rzeczy we Wroclawiu znalezc ):

    http://www.pf.pl/portal/YP1?keyword=...w=c&catid=6847

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki skorzystam. Znalazłam firmę Reling w Wa-wie- mają wkłady do szuflad białe i szare - sprawdzę. Dalej poszukuję przeźroczystego odbojnika na ścianę.
    monig

  6. #6

    Domyślnie

    Piękny kosz na bieliznę i sortownik do szuflady,kupiliśmy w sklepie z meblami azjatyckimi obok hotelu "Mrówka" w Powsinie chyba.
    Wielki wybór ładnych przedmiotów i stosunkowo niedrogo.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za namiary. Właśnie w takim stylu pasowałby mi do reszty wnętrz.
    monig

  8. #8

    Domyślnie

    Hotel mrówka jest w Powsinie. Wybieram się tam w sobotę. Mam nadzieję, że trafię - i jest to obok tego hotelu - sądzę że trafię.
    monig

  9. #9

    Domyślnie

    W tym budynko co hotel.
    Wejście obok.

  10. #10

    Domyślnie

    W Hebanie (STara Miłosna) jest mnóstwo "wsadów" do szafek, akurat mnie to nie interesowało, więc nie mogę podać dokładniejszych informacji, ale jest oświetlenie, uchwyty, zawiasy, karga itp. Super sklep
    dana

  11. #11

    Domyślnie

    W Hebanie zamawiałam fajne uchwyty. Ogólnie sklep warty polecenia lecz dla osób które mają dużo czasu. Na większośc rzeczy trzeba czekać i jechać ponownie po ich odbiór - często nie mają tego w magazynach.
    Do tematu załączam - gdzie w Wa-wie oprócz Jysk kupić porządne i w dobrej cenie dywaniki łazienkowe i ręczniki (byłam w Klifie i Jupiterze może widzieliście gdzieś jeszcze?) i deskę do prasowania (zwykle wzory na nich są brzydkie, a ja wolałabym jeden i spokojny kolor). Na dniach przeprowadzka stąd tyle do kupienia.
    monig

  12. #12

    Domyślnie

    A ja szukam ładnych, niedużych i najchętniej aluminiowych "przykrywek" na śruby (hihi, nawet nie wiem jak to się fachowo nazywa , którymi panowie przymocują mi szybę mleczną na ścianie w kuchni. Gdybym wiedziała chociaż o co pytać google i przez telefon...

  13. #13

    Domyślnie

    Polecam hurtownia/sklep z akcesoriami kuchennymi i meblowymi : Ursus ul. Przepiórki 56 albo 65 (numeru nie pamiętam).

  14. #14

    Domyślnie

    Byłam w Powsinie w sklepie z meblami kolonialnymi - jest na co popatrzeć. Nabyłam bambusowe podstawki pod naczynia. Kosze na bieliznę z liści czegoś tam niestety w cenach od 285 - 400 pln, wkład do szuflady na sztućce (mały) 165 pln.
    Nowoczesny kosz na bieliznę jest w Bo concept w Jankach - z cieniutkiej siatki metalowej z czarną pokrywą - w cenie 186 zł.
    Ręczniki i pościel można zobaczyć np. w Meble Agata na parterze.
    monig

  15. #15

    Domyślnie

    A propos - jak sie ma "Meble Agata" do dawnego Waltera? Ceny byly nie z tej ziemi - ale mieli piekne rzeczy i marzylo mi sie, ze kiedys zaoszczedze sobie na taki krysztalowy zyrandol!

    A tak na powaznie, byl wybor i byla jakosc. Za kazdym razem jak jestem w Polsce obiecuje sobie, ze zajrze do Agaty i porownam, ale jakos do tej pory sie nie udalo.

  16. #16

    Domyślnie

    Nie byłam w Walterze więc nie mogę porównać. W Agata Meble są zarówno meble z wysokiej półki cenowej - komplecik za 19 000 (tzw. biedniejsza wersja mebli z Hebana) ale też sporo mebli w średnich cenach - przeceniony komplet skórzanych mebli (ecru) ok 6000. Spory wybór kanap, krzeseł i stołów. Jest też firma Witek - z porcelaną.
    Ceny akceptowalne ale można wybrać w innych miejscach ładniejsze i tańsze kanapy np. MTI Furninova. Byłam raz i chyba ostatni - nic dla siebie nie wybrałam.
    Ładne są tam ręczniki głównie importowane - ale nie tanie.
    Pozdrawiam
    monig

  17. #17

    Domyślnie

    O wiele więcej jest w BoConcept na ul....?
    Zapomniałem.
    Burakowska?
    Obok jest Red Onion.
    Przy Powązkach.
    Skręt przed rondem Babki chyba.
    Jest kilka fajnych sklepów.

  18. #18

    Domyślnie

    Bettka
    spróbuj w wyszukiwarce znaleźć tzw. zaślepki na śruby- chyba o to chodziło (żeby je zakryć). Może w sklepach (hurtowniach) dla stolarzy.
    monig

  19. #19

    Domyślnie

    Przypadkowo trafiłam na hurtownię ręczników Al. Jerozolimskie 200 Warszawa przy wjeździe na Łopuszańską (firma Irapol).
    Wybór spory i ceny przystępne.
    Przykładowo ręcznik 70/140 z bawełny 550 grubości - 36 i 44 zł, a nawet za 22 zł 50/100.
    monig

  20. #20

    Domyślnie

    Dzisiaj byłem na Kłobuckiej.
    W jednym pawilomie z armaturą,grzejnikami i ceramiką sanitarną,gość sprzedaje wiele rzeczy z ekspozycji za 40-50% wartości.
    Kupiłem fajny grzejnik za 1150,00 zamiast 2700,00,drugi ,pionowe rurki 200*60cm za 650,00 zamiast 1500-1700(nie pamiętam).

Strona 1 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony