dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 21
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 415
  1. #21

    Domyślnie akcesoria do kuchni

    Moze ktoś wie gdzie kupić szklane pojemniki (zazwyczaj z uchwytami), które sa dekoracyjnymi półkami w kuchni w salonach z meblami kuchennymi widziałam takowe obok koszy wiklinowych, te pojeminiki wygladały jak proistokątne szklane kubki
    niestety nawet tego teraz w sieci nie moge znalesć!!!

  2. #22

    Domyślnie

    o to chodziło? Nakleży wybrać opcję kolor brzoza/szkło.

    http://www.ikea.com/webapp/wcs/store...roductId=11188

    Pozdrawiam
    Mateusz, Emilka, Lukasz i Agnieszka

  3. #23

    Domyślnie

    No zapomniałam że mogę tak:


    Mateusz, Emilka, Lukasz i Agnieszka

  4. #24

    Domyślnie

    Bo to własnie zdjęcie z ich strony

  5. #25

    Domyślnie

    wielkie dzięki!!!!!!!!!!!
    właśnie o to mi chodziło!!!! tylko teraz musze sie dowiedzieć jakie rozmiary ma taki kubek) musze je zamontowwać w swojej kuchni w słupku który miał być z otwartymi półkami ale wiem z doswiadzcenia ze to bedzie siedlisko kurzu (w dodatku mało użyteczne)

  6. #26

    Domyślnie

    całosć ma 60 cm wiec każde z tych kubków ma po 10-12 cm szerokości; hmm. przydałyby sie takie z 14 cm szerokosci

  7. #27

    Domyślnie

    Witaj anick,
    Śliczne te kubeczki, ale nie mogłam się oprzeć, by Cię nie przestrzec. Takie kubeczki są bardzo poręczne: wyciagasz jednym ruchem ręki i już dosypujesz coś-tam do czegoś-tam. Ja jednak nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie odkąd pierwszy raz odkryłam w swojej kuchni fruwające stworzenie - mola (gatunek który upodobuje sobie sypkie jedzonko, a nie ubrania). Okazało się, że w kaszy jęczmiennej firmy Kupiec, zakupionej w supermarkecie Geant przyniosłam do domu małą wylęgarnię moli mącznych. Stworzenia zdołały zrobić dziurki w folii i zadomowiły się w mojej szafce z maką, kaszą itp. Od tamtej pory robiłam już kilka akcji: wywalam wtedy wszystkie produkty do śmietnika, spryskuję środkiem owadobójczym szafki, myję dokładnie, wietrzę i ... niestety, one zawsze powracają. Od czasu pierwszej inwazji przysięgłam sobie, że w nowym domu absolutnie wszystko co sypkie, nawet cornflakesy będę przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Dlatego nie zdecydowałabym się na takie kuczeki bez przykrywek. Ale Ty zrobisz co zechcesz.
    A propos, moze ktos z Was ma jakieś sukcesy w walce z molami kuchennymi?

  8. #28

    Domyślnie

    No to mnie wystraszyłaś! generalnie z racji niemocy znalezienia 14 cm szerokości kubka zdecydowałam zrobić sobie szufladki, aby tylko nie było otwartej półki i bede tam przechowywac pierdółki czyli najczęściej leki, torebki foliowe, ściereczki itp.
    ale mimo wszystko to straaszne co mówisz..

  9. #29

    Domyślnie

    Ładne wkłady do szuflad na sztućce (szaro srebrne na duże szuflady) znalazłam na Bartyckiej w pawilonie 69. Mają też duży wybór innych rzeczy do kuchni i łazienki.
    Polecam też zobaczyć tam uchwyty.
    Tańsze i przyzwoicie wyglądające kosze na bieliznę ma Ikea - biały i stalowy oraz Leroy ale bez pokrywki.
    monig

  10. #30

    Domyślnie akcesoria ułatwiające pracę w kuchni :)

    Jeśli był taki temat proszę mnie sprowadzić na ziemię jeśli nie, piszcie co Wam ułatwia pracę w kuchni...
    ja np. lubię pichcić i są różne różniaste rzeczy do przyrządzania, dekorowania potraw.Jest tego tyle na rynku, ale wiadomo, że niektóre rzeczy są do .....no wiecie
    Dziś np. kupiłam siekacz do cebuli z firmy fackelmann-porażka.Idzie do zwrotu.

  11. #31

    Domyślnie

    hmm nie wiem czy to w dobrym dziale umieściłam

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    nie wiem, czy można to zaliczyc do akcesoriów, ale coś co widziałam parę lat temu za granicą, teraz jest już w Polsce- młynek w zlewie do mielenia resztek jedzenia z talerza- żeby nie trafiało do śmietnika- tylko zmielone do kanalizacji.

    i coś oczywistego- dodatkowo oprócz piekarnika- mały piekarniczek/opiekacz do postawienia na blacie- jak chcę zrobić 2 zapiekanki nie w mikrofali , to szkoda odpalac cały piekarnik.
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  13. #33

    Domyślnie

    [/quote]
    Cytat Napisał Monika.Sz-a
    nie wiem, czy można to zaliczyc do akcesoriów, ale coś co widziałam parę lat temu za granicą, teraz jest już w Polsce- młynek w zlewie do mielenia resztek jedzenia z talerza- żeby nie trafiało do śmietnika- tylko zmielone do kanalizacji.
    o tym akurat słyszałam, ale celowo z niego zrezygnowałam, ponieważ mieszkam na wsi i za młynek robi mój pies w moim przypadku wydał mi się zbędny

  14. #34

    Domyślnie

    albo mam pecha do fackelmana, albo taka jego jakość bo dla mnie jego wyroby to totalna porażka.

    Podoba mi się taki gadżet do siekania (nie wyciskania) czosnku, ale nie używalam, więc nie wiem jak się sprawuje:

    http://skandikhome.pl//index.php?pro...utm_content=31 (wklejam linka, bo coś jest nie tak jak chcę wkleić zdjęcie)

    z planów zakupowych to bym chciała szybkowar

    a tak na co dzień to to się lekko uzależniłam od młynków elektrycznych, super gadżet, sama mam takie:
    http://frankherbert.pl/product-pol-1...lectronic.html

    jeszcze bym chciała rozpylacze do octu i oliwy

  15. #35
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    mikita- hmm..widocznie mamy pecha do tej samej firmy.. kupiłam korkociąg..rozpadł sie po 2 użyciu.. a wydawał sie masywny i solidny..

    askaaa- też mam taki "młynek" , jednak ciężko zgarniać z talerza resztki
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  16. #36

    Domyślnie

    Mam parę produktów z berghoffa i jak na razie się sprawdzają

    Pomocny w siekaniu ziół, orzechów itd nóż



    mam troszkę inny razem z odpowiednio wgłębioną deseczką.
    Polecam "poprzeczne" obieraczki


    Zestaw do garnirowania

    fajny jest tzw nóż do żłobkowania można szybciutko i ciekawie obierać cytrusy, warzywa, tworząc ciekawe kompozycje


    Kupiłam kiedyś książkę o dekorowaniu potraw, oczywiście czytuję ją namiętnie , gorzej, bo przy każdej imprezie po prostu brakuje mi czasu na piękną oprawę całego mojego pichcenia a pomysłów naprawdę jest bez liku



    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  17. #37

    Domyślnie

    A ja mam taki blok z szufladą:
    http://www.smakprostoty.pl/szczegoly...ska_z_szuflada
    Nie używam jej na odpadki tylko na to co aktualnie szatkuję, reweacja, cała (znaczy poszatkowana) średniej wielkości pekińska się w szufladzie mieści i nie muszę co chwilę przerywać krojenia żeby zrobić miejsce na desce. Po prostu zsuwam do szuflady a potem hurtem do miski, gara albo na patelnię. Mam tylko lekkie zastrzeżenia do jakości, odrobinę się podstawa rozeszła z górą - za tę cenę nie powinno coś takiego wystąpić. Ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego patentu.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Rewelacyjny gadżet
    Jak tylko wystąpią luzy finansowe, to sobie kupię

  19. #39

    Domyślnie

    Kupiłam kiedyś książkę o dekorowaniu potraw, oczywiście czytuję ją namiętnie , gorzej, bo przy każdej imprezie po prostu brakuje mi czasu na piękną oprawę całego mojego pichcenia a pomysłów naprawdę jest bez liku
    skąd ja to znam

    A ja mam taki blok z szufladą:
    http://www.smakprostoty.pl/szczegoly...ska_z_szuflada
    Nie używam jej na odpadki tylko na to co aktualnie szatkuję, reweacja, cała (znaczy poszatkowana) średniej wielkości pekińska się w szufladzie mieści i nie muszę co chwilę przerywać krojenia żeby zrobić miejsce na desce. Po prostu zsuwam do szuflady a potem hurtem do miski, gara albo na patelnię. Mam tylko lekkie zastrzeżenia do jakości, odrobinę się podstawa rozeszła z górą - za tę cenę nie powinno coś takiego wystąpić. Ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego patentu.

    fajne tylko czemu takie drogie [/quote]

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał askaaa

    A ja mam taki blok z szufladą:
    http://www.smakprostoty.pl/szczegoly...ska_z_szuflada
    Nie używam jej na odpadki tylko na to co aktualnie szatkuję, reweacja, cała (znaczy poszatkowana) średniej wielkości pekińska się w szufladzie mieści i nie muszę co chwilę przerywać krojenia żeby zrobić miejsce na desce. Po prostu zsuwam do szuflady a potem hurtem do miski, gara albo na patelnię. Mam tylko lekkie zastrzeżenia do jakości, odrobinę się podstawa rozeszła z górą - za tę cenę nie powinno coś takiego wystąpić. Ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego patentu.
    fajne tylko czemu takie drogie
    Szukałam tańszego ale nie znalazłam, więc odżałowałam, nabyłam i jestem baaardzo zadowolona z patentu. Uważam że to mój najlepszy zakup zeszłego roku.

Strona 2 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony