dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 21
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 415
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  2. #42

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Mozna kupować sukcesywnie. Czasem znajomi, rodzina chcą nam sprawić prezent wiec moze to byc podpowiedzią.
    Temat wątku nie okresla, że maja to być tanie akcesoria do kuchni.
    A gadżety cieszą zazwyczaj nie tylko funkcjonalnością ale też wygladem
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Maylandziu, czy byłabyś łaskawa nie wklejać więcej takich linków???? Skończyło mi się miejsce w Ulubionych, to raz, a dwa, wiesz przecie ile mnie skrobną firanki. A muszę je kupić, bo mi dziewczyny kazały. Dziekuję.
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Kiedyś kupiłam sobie parowar i grill elektryczny z myślą o odchudzaniu
    Oczywiście z odchudzania nic nie wyszło, ale sprzęty bardzo się przydały w czasie remontu, dy kuchnia była nieczynna. Mieso na grill, obok parę pieczarek, a w parowarze ziemniaki i np. brokuł. Obiad gotowy.
    Lubię też mój osączacz (hehe chyba tak sie to nazywa) do sałaty. Polecam tym, którzy dużo jej jedzą.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77
    Zestaw do garnirowania
    mam pytanie gdzie kupiłaś to cacuszko i jaka cena Zawsze o czymś takim marzyłam
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  7. #47

  8. #48

    Domyślnie

    kasiaa256 baardzo dziekuję.
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Ja ostatnio zakochałam się w naczyniach i przyborach tupperware. Są rewelacyjne, tylko trochę za drogie.
    Ostatnio kupiłam dzbanek, w którym w pół godziny "ugotuje" się kompot z surowych owoców - wystarczy owoce zalać wrzatkiem, zamknąc i gotowe. Mam też miskę do ciasta drożdżowego - zero wysiłku, wystarczy wymieszac skladniki i zamknąć miskę - nie trzeba wyrabiac. Oj mogłabym tak bez końca....

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    ten gadżecik na pewno ułatwi pracę w kuchni podoba mi się bardzo

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    Cytat Napisał Besta77
    Zestaw do garnirowania
    mam pytanie gdzie kupiłaś to cacuszko i jaka cena Zawsze o czymś takim marzyłam
    kupuje

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaa256
    Ja ostatnio zakochałam się w naczyniach i przyborach tupperware. Są rewelacyjne, tylko trochę za drogie.
    Ostatnio kupiłam dzbanek, w którym w pół godziny "ugotuje" się kompot z surowych owoców - wystarczy owoce zalać wrzatkiem, zamknąc i gotowe. Mam też miskę do ciasta drożdżowego - zero wysiłku, wystarczy wymieszac skladniki i zamknąć miskę - nie trzeba wyrabiac. Oj mogłabym tak bez końca....
    przejrzałam ich stronkę, ale nie wiem która to ta miska do ciasta..
    napisz ktora konkretnie

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    Cytat Napisał Besta77
    Zestaw do garnirowania
    mam pytanie gdzie kupiłaś to cacuszko i jaka cena Zawsze o czymś takim marzyłam
    Małgosiu rzuć okiem na allegro
    http://www.allegro.pl/search.php?sg=...o+garnirowania
    Cena około 30 zł. Ja kupowałam na pasażu w jakimś markecie na stoisku berghoffa, ale już jest zlikwidowane. Zresztą rozejrzyj się po marketach w Twojej okolicy, czasami na pasażach są stoiska z takimi akcesoriami.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  14. #54

    Domyślnie

    no przepraszam za opóźnienie, zaczęłam odpisywać 2 godziny temu, ale mnie coś od kompa oderwało



    Kasia265 skoro "mogłabyś tak bez końca.." to bardzo proszę podziel się z nami swoimi pomysłami
    W końcu takie akcesoria znajdują się kuchni, a to też wnętrze, więc chyba jesteśmy w dobrym wątku
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Mam taką:
    http://www.allegro.pl/item549972313_...rzepaczka.html

    Ale w większości ich misek ciasto samo sie robi
    Szwagierka moja ma taką, bo chciała większą
    http://www.allegro.pl/item554594372_..._7_litrow.html

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaa256
    Ale w większości ich misek ciasto samo sie robi
    Ja tam nie ufam sprzętom w których coś się robi samo... A juz gotowanie kompotu bez doprowadzenia do wrzenia to dla mnie jakiś absurd.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał kasiaa256
    Ale w większości ich misek ciasto samo sie robi
    Ja tam nie ufam sprzętom w których coś się robi samo... A juz gotowanie kompotu bez doprowadzenia do wrzenia to dla mnie jakiś absurd.
    No właśnie, dokładnie to samo pomyślałam.

  18. #58

    Domyślnie

    Basta77 dziekuję za info
    Ja też zostane przy tradycyjnych metodach pieczenia
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał kasiaa256
    Ale w większości ich misek ciasto samo sie robi
    Ja tam nie ufam sprzętom w których coś się robi samo... A juz gotowanie kompotu bez doprowadzenia do wrzenia to dla mnie jakiś absurd.
    Tez mi to przyszlo do glowy.
    Z tym ciastem robiacym sie samo, to z lekka naciagane. Tesciowa kupila sobie takie "cudo" do wyrabiania ciast drozdzowych (raczej jej wcisneli), jak zobaczylam to "wyrobione" ciasto, to wygladalo jak nie do konca wyrobione. Zdecydowanie wole robota kuchennego.

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kasiaa256
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.042
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Cytat Napisał Besta77



    Kasia265 skoro "mogłabyś tak bez końca.." to bardzo proszę podziel się z nami swoimi pomysłami
    W końcu takie akcesoria znajdują się kuchni, a to też wnętrze, więc chyba jesteśmy w dobrym wątku
    Proszę bardzo:
    Szef kuchni - pewnie wiele z Was znają to urzadzenie, ja nie wyobrażam sobie życia bez niego. Placki ziemniaczane to teraz przyjemność, a i sałatki robi sie szybciej, świetnie szatkuje warzywa.


    Mix-max - kawka z wysoka pianką, prawie taka jak z porządnego ekspresu. Poza tym robię w tym pojemniczu wszelkie sosy i zaprawki do zupy.


    Stolnica - prawie nie trzeba podsypytać ciasta mąką, nie klei się, a do tego blat się nie niszczy. Stolnica ładnie przywiera do blatu, nie przesuwa się, a po zakończeniu pracy łatwo ją umyć i schować - zwija się w rulonik, dlatego zajmuje mało miejsca


    Mam tez maselniczke - masło stoi tydzien czasu na blacie kuchennym i nie jałczeje, a schowane do lodówki nie twardnieje i daje się łatwo smarować

    Obieraczki tez mają świetne. Teraz choruje na szklarnię - plastikowy pojemnik, w którym rzodkiewka nie wysycha nawet przez 2 tygodnie, szczypior nie więdnia, owoce i warzywa bardzo długo utrzymuja świeżość.

Strona 3 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony