dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Seba91

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-322
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rejterada Zobacz post
    Jeśli lamperia trzyma się tak że bez młotka nie podchodź to nie ma potrzeby jej zbijania moim zdaniem i robienia niepotrzebnego bałaganu. Wszyscy producenci klejów do glazur mają takowe do trudnych powierzchni. starych plytek lub lamperii wlasnie
    ja pod tynk gipsowy gruntowalem cm17. na to tynk gładź i malowanie a w łazience odtluszczenie cm17 klej najtańszy do glazury i jazda
    Pozdrawiam
    Dokładnie, mało tego ludziska czy nikt z Was nie słyszał o ATLAS CERPLAST???? tudzież GRUNT PLAST?? na cholere bawić się w skuwanie tego ustrojstwa jak można to zagruntować? ten drugi można kłaść nawet na stare płytki i na to kłaść co się zechce...

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Seba91

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-322
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał natask8 Zobacz post
    Witam wszystkich!

    Do usunięcia lamperii użyłam opalarki i bardzo dobrze się sprawdziła. Jednak gdy suwałam farbę z futryn drewnianych, niestety została bardzo cieniutka warstwa, której opalarką nie da się jednak ściągnąć... Stąd moje pytanie: Czy znacie jakiś preparat, który rozpuści pozostałości na drewnie, nie uszkadzając go???

    Z góry dzięki za odpowiedzi!
    pewnie juz po czasie, prawdobodobnie masz to co ja czyli farbę podkładową(u mnie w kolorze zgniłej zieleni i niestety nawet magiczne środki do usuwania farb z drewna nie chcą mi tego chwycić, pozostaje szlfierka detaliczna i jazda...

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar subfosylny
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    Ja używam Bemixol. Tylko jest jedna zasada. Trzeba nałożyć grubą warstwę, tak przynajmniej 3 mm i poczekać około 45 minut. jak się da za małą warstwę, to preparat nie działa. Stąd własnie opinie o środkach typu Scansol, że nie działają.
    Tu była reklama....

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    emilanaw

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-261
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, ja miałam w kuchni lamperie jajeczno-żółta, ale pożegnalnym sie z nią bez trudu. Wystarczyło zmatowienie papierem sciernym, cekolowanie i farba, na połowie ścian nawet zwykła biała i ani śladu po żółci. Jak mi sie uda m

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    emilanaw

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-261
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jak mi sie uda wyrzuce zdjęcia.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony