dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie

    Gdzie kupujecie drewno do kominka i ile płacicie za m3?
    Czy należy szukać po okolicznych nadleśnictwach czy raczej w tartakach? A może ktoś podzieli się jakimś tanim źródłem

  2. #2

    Domyślnie

    Nadleśnictwa. 60-80 zł/m

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EM dnia 2002-11-21 14:16 ]</font>

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki EM.
    Czy ta cena obejmuje transport, załadunek, rozładunek, ułożenie ? Ależ sie zrobiłam wymagająca

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Jak cena będzie obejmowała transport to Ci wystarczy. Czy sądzisz, że facio co to przywiezie oprze się Twojej prośbie o rozładunek i ułożenie?

  5. #5

    Domyślnie

    Mój kolega kupił za ok 100 zł m3 właśnie z załadunkiem, rozładunkiem, transportem i ulożeniem w wyznaczonym miejscu, dlatego pytam co ta cena 60-80 zł obejmuje

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Bułeczka - chyba nie do końca mnie zrozumiałaś - jakbym ja Ci przywiózł drewno (bez opłaconego rozładunku i ułożenia) to wystarczyłby Twój uśmiech i w mig bym resztę załatwił. Oczywiście warunkim jest brak innych osób płci męskiej - zwłaszcza męża - w zasięgu wzroku. A to że kolega musiał zapłacić za rozładunek to chyba oczywiste

  7. #7

    Domyślnie

    No Frankai jestem skłonna zgodzić się na Twoją propozycję tylko, że Twojej żony też nie może być w zasięgu wzroku

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Bułeczka - jak spotkałem się z Dziubą to żony nie było w zasięgu wzroku. Daj znać kiedy przywożą Ci drewno

  9. #9

    Domyślnie

    No co jest z Wami? Czy nikt nie kupuje drwena do kominka? Wszyscy palą resztkami desek z budowy tak jak ja do tej pory.....

  10. #10

    Domyślnie

    No dobra: lesniczy bierze ok. 55-58 zl za metr szescienny, lecz musze to jeszcze przywiezc, pociac, porabac i posezonowac przynajmniej rok.

  11. #11

    Domyślnie

    Aha, zapomnialem: kupowalem tez drewno juz porąbane - 110 zl z transportem i ulozeniem. To bardzo dobra cena, bo zwykle jest ok. 200/m3. Caly czas pisze o brzozie, Poznan.

  12. #12

    Domyślnie

    Drzewo sie kupuje u Lesniczego po cenach ustalanych centralnie 40-60zl/mp. Do tego trzeba zaplacic komus za zaladunek i transport 150-300zl za ok 10mp (cena umowna). Zalezy od odleglosci (paliwo) oraz ilosci (wielkosc auta i ile chlopow trzeba lokalnych zatrudnic aby to na auto zaladowali), w tej cenie jest rozladunek - wysypanie tego z samochodu. Za ulozenie tego ladnie to nie wiem ile by trzeba doplacic.

  13. #13

    Domyślnie

    67 zł/m3 brzoza dł. 1.20 m, okolice warki i białobrzeg. Transposrt załadunek itp we własnym zakresie. Może ktośpoda ceny bliżej warszawy?
    woytek

  14. #14

    Domyślnie

    Szczecin (09.2002)- okolo 61 PLN/m3 - buk + 200 za transport (10 m3) + 8/m3 za pociecie na 0.5m kawalki.

  15. #15

    Domyślnie

    WOS podaj proszę na priva gdzie w Szczecinie załatwiałeś to drzewo do kominka. Ja też jestem ze Szczecina to może skorzystam. Pozdrawiam

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    WOS to ja tez prosze o namiar na to drewno.Buduja w okolicach Dołuj

  17. #17

    Domyślnie

    Brzoza za 130zł/m3 z porąbaniem,rozładunkiem (ale nie ułożeniem)i oczywiście przywozem.

  18. #18

    Domyślnie

    Czy cena 180 - 190 pln/m3 drzewa jest dobra, średnia, czy szukać dalej? (może być buk lub brzoza, drzewo pocięte z przywiezieniem ok. 140 km do W-wy i oczywiście rozładunek)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony