dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Ewunia
    Drobiazgowa jesteś i czepiasz się słówek .Wiadomo ,ze każdy musi trochę popracować, żeby były wyniki .Trzeba codziennie parzyć zioła .Kamienie i piasek z dnia na dzien nie pojawiają się .Trzeba je wychodować przez lata .Kobiety po dzieciach maja osłabione nerki to szybciej im sie tworzą kamyki .
    Jak pomożemy sobie sami to: bedziemy zdrowi i uśmiechnięci. I jest OK. Pozdrawiam
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  2. #22

    Domyślnie

    sie nie czepiam, tylko chcę poznać metodę
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Ewunia
    Metoda jest prosta .Długo i cierpliwie trzeba pić zioła .Ja poszedłem na skróty .Używam shilingtonów chinskich .(zioła w tabletkach ).Nie jestem ich dystrybutorem, tylko konsumentem zadowolonym Ziółka też piję od czasu do czasu .Pozdrawiam
    P.S.
    Po ścianach już nie chodzę z bólu. Po ostatnim USG nie widać nawet piasku .
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    WlodekW
    Czy Ty juz na wszystko w zyciu chorowales i czy to wszytsko wyleczyles ziolami ?
    Co watek to inna choroba i ziola . Jak to jest? Tak szczerze to nadziwic sie nie moge , nie odbieraj jako ironii tylko jako zdziwienie
    Chyba za bardzo ludziom wmawiasz , ze tymi ziolami sie wszystko wyleczy , nie rob bezsensownych nadziei

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    rrmi
    To jest praktyka i wiedza. Duzo nie potrzeba ,żeby być zdrowym trochę ruchu, trochę diety, trochę warzyw ,trochę spacerów po kamieniach lub ryżysku (akupresura) ,Dobrże oddychać . Ot i cała tajemnica zdrowia. Coś takiego nie może być popularne, bo jest tanie i z czego by lekarze żyli .Takie jest moje zdanie i doświadczenie ,którym sie podzielę z każdym ,kto bedzie chciał usłyszeć lub poczytac trochę prawdy. Co czynię. .Pozdrawiam
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Przeraszam powinienem napisać: dużo warzyw i trochę suplementów witaminowych ,a nie troche warzyw mój błąd Pozdr
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Temat zawsze aktualny
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  8. #28

    Domyślnie

    Mi lekarz polecił pić piwko. Doskonale oczyszcza i wypłukuje piasek z nerek.

  9. #29

    Domyślnie

    Włodku, dla porządku: dużo warzyw, spacery itd. jeszcze nikomu nie zaszkodziły i to złe rady nie są (zwłaszcza jako dodatek). Zioła też są dobrą rzeczą, w wielu przypadkach bardzo dobrą, choć nie wszystkie powinno się na własną rękę stosować.

    Ale już o chińskich ziołach w tabletkach to było naprawdę głośno z racji ich silnie toksycznych właściwości.

    O ile pamiętam główna heca wybuchła przy okazji chińskich ziół odchudzających, które mało paru babek na tamten świat nie wyprawiły. Konkretnie problemem była dzika dystrybucja z niesprawdzonych źródeł, całkowicie poza kontrolą służb farmaceutycznych, sanepidu itd. Skład tabletek był horrendalny i niezgodny z podaną informacją.

    Łącząc Twoje tutejsze wypowiedzi z innymi (np. o cudownych okularach) czuję się w obowiązku zwrócić uwagę, że dość bezkrytycznie ulegasz niebiezpiecznym wpływom i co gorsza propagujesz je.

  10. #30

    Domyślnie

    Marcinie_budowniczy, co do meritum wątku - większość mądrych rad już tu padła (fitolizyna, piwo, kąpiele itd., ale też sprawdzenie pod kątem czegokolwiek innego u innego lekarza). Dodam tylko, że mnie mówiono, że tzw. "piasek" w nerkach potrafi gorzej dokuczyć niż kamienie, które w sumie mniej bolą.

    Na pewno warto zwrócić uwagę na wodę, którą pijasz na codzień (po prostu zamienić na inną) i na dietę - ale tu już bardziej szczegółowe instrukcje od specjalisty by się przydały. Zawsze warto choćby na próbę zrezygnować, ze szczawiu i rabarbaru, ale podobno są jakieś trzy różne grupy związków które się wytrącają w postaci złogów, i które to u Ciebie to trzeba by jakoś ustalić.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    Marcinie_budowniczy, co do meritum wątku - większość mądrych rad już tu padła (fitolizyna, piwo, kąpiele itd., ale też sprawdzenie pod kątem czegokolwiek innego u innego lekarza). Dodam tylko, że mnie mówiono, że tzw. "piasek" w nerkach potrafi gorzej dokuczyć niż kamienie, które w sumie mniej bolą.

    Na pewno warto zwrócić uwagę na wodę, którą pijasz na codzień (po prostu zamienić na inną) i na dietę - ale tu już bardziej szczegółowe instrukcje od specjalisty by się przydały. Zawsze warto choćby na próbę zrezygnować, ze szczawiu i rabarbaru, ale podobno są jakieś trzy różne grupy związków które się wytrącają w postaci złogów, i które to u Ciebie to trzeba by jakoś ustalić.
    może mu juz przeszło w końcu rok minął

  12. #32

    Domyślnie

    Rzeczywiście

    No to mamm dodaktowy wkład do wątku "gafy i przypadki roztargnienia"

  13. #33

    Domyślnie

    Przeszło, przeszło.
    Po 2 tygodniach nagle "urodziłem jeden kamień" wielkosci prawie 5 mm!
    Urolog 3 razy mnie "usg-ował" i nic nie widział!
    Czas zleciał i już ponad rok jest spokój.
    Myślę, że tak zostanie ...
    Pozdrawiam i dziękuje za porady.

    Nie chcę wracać do tego postu
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    bratki
    Zioła w tabletkach sa sprawdzone na własnych nerkach .Od ok5,6 lat. Sam rozpuściłem kamienie i teraz piasek na bieżąco. Na USG nic nie widać Tynku ze ścian już nie gryzę z bólu . Puk, Puk , ..Okulary mają atest AM i był podany nawet nr,ale ulotki już nie mam to nie podam .I nie są cudowne tylko dobre bo poparte wiedzą i praktyką Pozdr.
    .Lecząc sie sam-brak skutków ubocznych Co czynię
    Pozdr.
    P,S.
    Ostatnio zakupiłem lampę na podczerwień pulsacyjną to jest dopiero zakup. Aż muiałem się pochwalić .To jest to .
    Pozdr.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  15. #35

    Domyślnie

    Witam

    Ostatnio robiłem USG i stwierdzono po dwa kamienie na obu nerkach . Bardzo żle się czuje mam ciągle mdłości ( ogolne osłabienie organizmu , trzesą mi sie dłonie + zawroty głowy+ częste poty na całym ciele) Zauważyłem ,żę podczas tych mdłości robią mi się ciemne since pod oczami . Czy to jest związane z kamica nerkowa ??? czy moze cos innego ?? Robiłem podstawowe badania krwi , które wyszły pozytywnie . Prosze o pomoc

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Zacznij pic dobra wode (strukturyzowana) zawsze od czegoś trzeba zacząc .
    pietruszka dobra -działa i natka.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Minelo 15lat PIETNASCIE z okladem brak napadow bolu i karatek pogotowia.
    Warto posluchac co mowi prawdziwy lekarz .Wnioski sami wyciagamy majac wiedze!
    Wyklady dotycza naszego zdrowia .
    https://www.youtube.com/watch?v=1hVOdaeET8E
    Pozostale linki na YT.
    To Takie proste.!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    magdzia23

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    56-456
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja na kolki nerkowe zawsze stosuje zioła. Są dobre na wszystko. W zależności co boli lub dolega to zażywam odpowiednie zioła. Np na nerki dobra będzie pokrzywa, mięta, melisa. Zaparz sobie herbatkę i pij. Powinna być poprawa. Jakbyś zainteresował się tematem ziołolecznictwa to polecam ten artykuł http://dietoteczka.pl/niezwykle-leki...ralnej-apteki/ Dowiesz się tu podstawowych zagadnień i ciekawostek.

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    nowe stare jakie aktualne
    https://www.youtube.com/watch?v=tAOlHYaHdsM
    kanal Pana Jerzego Z, z YT zostal usuniety
    Dlaczego????!!!!!!!!! PRAWDA jest niewygodna nie da sie zarobic !!!!!!
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    PAN JERZY ZIEBA nie jest lekarzem
    (prostuje wlasny wpis) ma tytul DR, ale jest to tytul przyznawany za wiedze! przez ludzi,
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony