dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    Czy ktoś sie orientuje ile kosztuje projekt przebudowy domu, łącznie z załatwieniem pozwoleń? Projekt obejmuje gruntowną przebudowę obecnego budynku + dobudowanie nowego wraz z załatwieniem pozwolenia budowlanego.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    za zmiane projektu płaciłam 2000PLN. Rozlozylo się to na projektanta i konstruktora, ale nie wiem w jakich proporcjach. Zmiany dotyczyly zmiany poddasza nieuzytkowego na uzytkowe wraz ze zmiana konstrukcji dachu oraz inne drobne.

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie bedzie chyba troche większy zakres prac, ale dzięki przynajmniej mam jaką cene porównawczą.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    To zalezy w jakim rejonie kraju i kto Ci to wykonuje i jaki jest zakres modernizacji i przebudowy. Ale zakres jest duzy i rozpietosc cenowa tez moze byc spora 4000-15000 PLN. Moze byc rownie dobrze wiecej jesli Inwestycja Twoja jest bardzo kosztowna.

  5. #5

    Domyślnie

    Przebudowa dotyczy budynku na Œlšsku. Obejmowac bedzie adaptację obecnie istniejšcego (10-letniego) budynku na cele mieszkalne. Wczeœniej w budynku była malutka szwalnia + dobudowa pomieszczeń o pow. około 80 m2.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja znalazłem goscia, który za rozbudowę domku z 50 do 140 metrów (adaptacja letniaka i rozbudowa) wział ok. 3.000 zł za projekt...inni żartowali sobie od 7,500 w górę.
    Pozdrawiam
    Drizzt

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Drizzt dnia 2003-02-10 11:41 ]</font>

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marian1

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Jeśli dokładnie poczytasz na forum, to przekonasz się, że to wcale nie były żarty. Twój projektant za takiz akres prac zażądał an prawdę nieielkiego honorarium (zwróć uwagę, że projekt gotowy to ok. 1500 zł.)

  8. #8

    Domyślnie

    Ja zapłaciłem niecałe 5.000 zł - niewielkie zmiany adaptacyjne, inwentaryzacja obecnego stanu i projekt rozbudowy o około 250 m2. Cena nie obejmuje projektu instalacji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony