dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    mialem podobny problem z 10 lat temu - nie bylo wtedy raida - kupilem wiec w sklepie ogrodnicznym taki preparat do zwalaczania much w oborach, mleczarniach - jego zastosowanie polega na tym ze sie ten preparat wylewa na szmatke ktora sie wiesza w jednym miejscu - mozna tez rozpylic - preparat paruje i dochodzi we wszystkie miejsca i zabija owady - muchy, komary, szerszenie i pozostale latajace - mysle ze raid ma podobne dzialanie - trzeba go rozpylic - rozlac w poblizu gniazda - zrobi swoje - ewentualnie kupic taki preparat do zwalaczania much

  2. #22

    Domyślnie

    O, wy !!! .....bójcy !!! I to na "Zwierzę też człowiek" !
    StaS

  3. #23

    Domyślnie

    U mnie na wiosnę szerszenie próbowały robić gniazdo w kominku. Na szczęście przepalenie odstraszyło.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja wczoraj pograłem w tenisa z szerszeniami, wynik około 50 do 1

  5. #25

    Domyślnie

    Mam kumpla, który z szerszeniami poradził sobie w sposób nastepujący: w jednej ręce miał szlauch z wodą, a w drugiej - klapka.
    Wybił so do nogi
    Ale na koniec muszę powiedzieć - on jest goralem!!

  6. #26

    Domyślnie

    Szerszenie są mięsożerne ( wiem z Discovery) Można je wytruć kawałkiem zatrutego mięcha (to z kolei wiem od strażaka, który kilkakrotnie takie gniazda usuwał). Nie pamiętam tylko jakiego środka użyć jako sosu do mięcha
    okolice Kwidzyna

  7. #27

    Domyślnie

    Najlepsze to chyba by było mięso z dzikich kaczek , na obecny czas

  8. #28

    Domyślnie No tak ale co zrobic w szczycie domu?

    Mam z nimi problem, raz wezwałam ekipę zwalczającą owady - 200 zl, po kilku dniach pojawiły się z drugiej strony domu ... i co teraz?

  9. #29

    Domyślnie

    Ok, odpowiadam sama sobie. przyjechała firma ponownie i zrobiła gratis. Polecam Truteks z Olsztyna

  10. #30

    Domyślnie

    Prawda jest taka, że szerszenie są mniej jadowite od osy. Był kiedyś w internecie artykuł na ten temat.

    Moja córka stanęła bosą stopą na szerszenia, oczywiście ja ugryzł, prawie nie bolało, noga wcale nie zapuchła. Nie było też żadnego odczynu alergicznego.

    Parę lat temu miałam szerszenie w psiej budzie. Psa tam nie było. Żyły sobie nie niepokojone całe lato. Nikogo nie zaatakowały ani nawet nie ugryzły.
    I co najważniejsze nie pojawiły się w tym samym miejscu na następny rok.

    Za dużo oglądacie filmów katastroficznych. A już satysfakcja z jaką opowiadacie o zabiciu szerszeni jest powalająca.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony