dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie

    Mam ofertę, o której nie wiem co myśleć (wydaje mi się, że b. drogo). Oto szczegóły:
    1. Montaż kotła wiszącego z zasobnikiem CWU Vaillant - 1600 netto
    2. Montaż systemu spalinowego współosiowego 5,5 mb - 350 netto
    3. Armatura (zawory, śrubunki,złączki itp) - 1200 netto

    Autoryzowany montażysta, kocioł ma być podłączony do dwóch obiegów (podłogówka, grzejniki) CO, a także do CWU z cyrkulacją.
    CWU i CO jest już rozprowadzone, trzeba to tylko poskładać razem (razem z pompami, naczyniami wzbiorczymi, zespołem mieszającym) i odpalić

    Jak to wyglądało u Was ??

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że drogo. My zapłaciliśmy za montaż Buderusa stojącego z zasobnikiem, dodatkowy obieg z kominka z płaszczem wodnym - 800zł, do tego trzeba doliczyć 200zł za wsadzenie rury w komin /z rozkuwaniem kawałka, bo się nie mieściła /. Ale wszystkie podejścia mieliśmy wcześniej zrobione.

  3. #3

    Domyślnie

    Montaż mnóstwa rurek miedzianych - nie był to komplet oryginalnych połączeń systemowych, 4 pomp, kotła Viessman Vitogas 100 - kosztowało mnie 800 pln bez rachunku.
    Dzwoniłem do fachowców od Viessmana (poleconych przez sprzedawce) chcieli odpowiednio 1300, 1800, 2300 pln z tym, że ostatnia cena dotyczyła montażu z częsci firmowych Viessmana - co mnie tym bardziej dziwiło, bo to najprostsze z możliwych.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Instalator we Wroclawiu / bez rachunku/ za zainstalowanie tego co tam trzeba w kotłowni gazowej- z piecem gazowym dwufunkcyjnym Vitopend 100 , wziął 500 PLN.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony